b_Newsکار را شل بگیریم سهمیه را هم از دست می‌دهیم

ایرانپوریان: هنوز پرچم سفید را بالا نبردیم

b_News خیلی دوست داشتم دوباره در اردوی تیم‌ملی باشم اما متاسفانه نشد
تاریخ: 1395/12/24
زمان: 09: 41
نوع: خبر
با اینکه هنوز کی‌روش لیستی تا زمان مصاحبه ما با او اعلام نکرده بود اما از احتمال اینکه در این اردو نخواهد بود ناراحت است.

سیدیاسر رضوی/ با اینکه هنوز کی‌روش لیستی تا زمان مصاحبه ما با او اعلام نکرده بود اما احتمال اینکه در این اردو نخواهد بود ناراحت است و خودش می‌گوید که دوست داشت كه مي‌توانست در این مرحله هم به تیم‌ملی کشورمان کمک کند. محمد ایرانپوریان در ادامه از شرایط تراکتورسازی گفت و با اینکه امیدشان برای قهرمانی کمرنگ شده اما به نشان تسلیم شدن پرچم سفید را بالا نبرده‌اند.


 
سال 95 برای تراکتورسازی خوب تمام نشد و تساوی مقابل سایپا معادلات شما را در مسیر قهرمانی بهم ریخت؟
واقعا نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد و چه شد که مقابل سایپا آن بازی‌ای که باید انجام می‌دادیم را به نمایش نگذاشتیم. همه بچه‌ها تلاش کردند اما کارمان نتیجه نداد و هرچه کردیم برای پیروزی در این بازی به ثمر ننشست.

 

بعد از این تساوی و زیاد شدن اختلاف امتیازتان با پرسپولیس، همه گفتند تراکتورسازی دیگر پرچم سفید را بالا برد و از دور خارج شد؟
پرچم سفید را بالا نبردیم اما باید اعتراف کنم امیدهای ما برای قهرمانی در لیگ کمرنگ شد. امیدارم با لطف خداوند و هواداران در بازی‌های بعدی نتیجه بگیریم تا شرمنده مردم خوب تبریز نشویم.

 

جدا از قهرمانی و بدون توجه به تک بازی فینال جام حذفی، کسب سهمیه از طریق لیگ هم برای شما سخت شد چون حسابی رقبا به شما نزدیک شدند؟
دقیقا درست می‌گویید و مطمئنا در ادامه راه و در شش هفته باقی مانده کار سختی داریم. خیلی باید حواس‌مان باشد چون اگر یک مقدار کار را شل بگیریم سهمیه را هم از دست می‌دهیم و جایگاه فعلی‌مان در خطر می‌افتد. ان‌شاء‌ا... با یاری همه بازیکنان تیم بازی‌های آینده را با قدرت پیش می‌بریم تا این امتیاز را مفت از دست ندهیم.

 

در این اردوی تیم‌ملی خبری از اسم تو نیست و با اینکه لیست رسمی اعلام نشده اما به نظر می‌رسد نامی از تو در میان نباشد؟
خودم هم نمی‌دانم اما هنوز و تا الان که با شما صحبت می‌کنم لیستی اعلام نشده است. خیلی دوست داشتم در این اردوی تیم‌ملی هم حضور داشته باشم اما متاسفانه اتفاق نیفتاد و حالا اگر قرار به نبودن من هست به عنوان یک هوادار در کنار بچه‌ها و تیم کشورم خواهم بود.

 

نظرت درباره مشکلات مالی تراکتورسازی و سهم خواهی مدیران سابق این تیم از یکدیگر چیست که کار را سخت کرده‌اند. شنیده می‌شود مشکلات مالی صدای بچه‌های تیم را در آورده و همه جوره بابت این شرایط معترض هستند؟
ببینید مشکلات مالی برای همه تیم‌های لیگ برتری وجود دارد و فقط مختص تراکتورسازی نیست. مساله بازیکنان خارجی همه دست به دست هم داد تا تاثیر منفی خودش را در تراکتورسازی بگذارد و شرایط خوب ما را تحت‌الشعاع قرار دهد. ان‌شاء‌ا... با قول و قرارهایی که مدیران باشگاه گذاشتند قرار است مشکلات به زودی حل شود و بازیکنان دریافتی داشته باشند.

 

این مشکلات مالی کار شما را در ادامه لیگ و حتی در فینال جام حذفی سخت‌تر نمی‌کند؟
مشکلات مالی قطعا به بازیکنان هر تیمی فشار می‌آورد و نمی‌شود از آن گذشت. با این حال بچه‌های تراکتورسازی نشان داده‌اند مرد هستند و مردانه در همه میادین پای به میدان می‌گذارند. این روند به نظرم با هدفی که داریم، نمی‌گذارد آنچنان تاثیر منفی روی تیم بگذارد چون واقعا بچه‌های تیم با جان و دل کار می‌کنند. امیدوارم شرایط به نحوی پیش برود که با یک اتفاق خوب در انتهای این فصل فوتبالی خستگی بچه‌ها از تن آنها بیرون بیاید.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.