b_Newsساعی و جدیدی هم می خواستند در فدراسیون های شان باشند

رضازاده: چرا وزیر نگذاشت به فدراسیون برگردم؟

تاریخ: 1395/12/24
زمان: 10: 47
نوع: خبر
حسین رضازاده که مدتی است حضور در شورای شهر را به دنیای پولاد سرد ترجیح داده، در خصوص انتقادی که به حضور ورزشی ها در شورای شهر می شود، صحبت کرد.

حسین رضازاده وزنه بردار طلایی المپیک سیدنی و آتن که مدتی است حضور در شورای شهر را به دنیای پولاد سرد ترجیح داده، در خصوص انتقادی که به حضور ورزشی ها در شورای شهر می شود، صحبت کرد. او گفت:«چهار سال دوره ریاست من در فدراسیون تمام شد و دو سال از دوره‌ام در شورای شهر باقی‌ مانده بود. نمی‌توانستم شورا را رها کنم چون مردم تهران به من رای داده بودند. شاید الان بگویند چرا ورزشکار باید در شورای شهر باشد، اما آن زمان کار من مشخص بود و می‌توانستند بگویند در فدراسیون بمانم حتی حمایت ویژه‌ هم کنند.»

وی افزود:«با ساعی و جدیدی هم صحبت کنید متوجه می‌شوید آنها هم خواستند برای فدراسیون مربوط به خود کاندیدا شوند اما نگذاشتند.»

رضازاده در خصوص علاقه اش به شورای شهر چنین وکنشی داشت:«چرا وقتی گفتم به فدراسیون بر می‌گردم نگذاشتند، چرا وزیر آن زمان نگذاشت؟ من الان هم دوست دارم به فدراسیون برگردم. چرا در ورزش افراد سیاسی هستند. در همین وزارت ورزش و جوانان ببینید چقدر افراد سیاسی حضور دارند. مگر آنها ورزش کرده‌اند؟»

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.