b_Newsدوستان از طاهری یاد بگیرند کمتر مصاحبه کنند

نامجو‌مطلق: رسیدن به پرسپولیس سخت، اما نایب قهرمانی محتمل است

b_News استفاده از جوانان توفیق اجباری بود
تاریخ: 1395/12/25
زمان: 12: 21
نوع: خبر
کاپیتان ملی‌پوش سابق استقلال عقیده دارد، شاگردان منصوریان روز به روز پخته‌تر مي‌شوند و این مساله به عینه در آسیا و لیگ برتر دیده مي‌شود.

آرش جعفری / کاپیتان ملی‌پوش سابق استقلال عقیده دارد، شاگردان منصوریان روز به روز پخته‌تر مي‌شوند و این مساله به عینه در آسیا و لیگ برتر دیده مي‌شود.
مجید نامجو مطلق که از برد استقلال مقابل لكوموتيو ازبکستان خوشحال بود مي‌گوید در ابتدای بازی تیم ازبکستانی بهتر بازی کرد و چند موقعیت گلزنی داشت ولی رفته رفته استقلال بهتر شد و در نهایت مزد برتری خود را گرفت.
نامجو مطلق عقیده دارد دعوای هیات مدیره و کادر فنی و بازیکنان برای این تیم سم است و اگر کنترل نشوند در آینده ضرر بزرگی خواهند کرد.


 بازی با لكوموتيو ازبکستان را چطور دیدید؟
  بازی خوبی بود، با اینکه لكوموتيو بازی را بهتر از استقلال شروع کرد و چند موقعیت گلزنی داشت و نشان داد، که با سبک بازی هجومی‌اش به دنبال سه امتیاز است، اما استقلال رفته رفته بهتر شد و نبض بازی را در دست گرفت و موفق شد که از موقعیت‌هایش بهترین استفاده را ببرد و با زدن دو گل سه امتیاز سخت بازی خانگی را کسب کند.


تیم ازبک را چطور دیدید؟
تیم خیلی خوبی داشتند، فوتبال را هجومی بازی مي‌کردند وعلاوه براین از فیزیک مناسبی برخوردار بودند. شما دیدید که تا دقیقه 90 مي‌دویدند و با اینکه دو گل خورده بودند چهره یک تیم شکست خورده را نداشتند. فوتبال را اصولی بازی مي‌کردند و فکر مي‌کنم کنار استقلال شانس صعود به مرحله بعد را دارند.


یعنی استقلال به دور بعد صعود مي‌کند؟
مطمنا یکی از صعود کنندگان است. استقلال با تکیه به جوانان خوبی که دارد و نیز با توجه به بازی‌هاي درخشانی که درلیگ انجام مي‌دهند به مرز پختگی رسیدند و این تجربه حالا در آسیا عصای دست آنها شده و شما مي‌بینید که در آسیا هم مثل لیگ خوب بازی مي‌کنند و هم خوب نتیجه مي‌گیرند. با این اوصاف استقلال به مرحله بعد صعود مي‌کند.


آیا در لیگ هم شانسی برای آنها قائل هستید؟
رسیدن به پرسپولیس خیلی سخت است، اما شانس زیادی برای نایب قهرمانی و کسب مقام دوم دارند.


جوانان استقلال که امروز در لیگ و آسیا مي‌درخشند، به نوعی مدیون حکم فیفا هستند؟
دقیقا همین طور است‌. استقلال و جوانانش نه تنها با این حکم ضرر نكردند بلکه سود هم کردند. تا دیروز کسی این‌ها را نمی شناخت اما حالا عصای دست منصوریان هستند و نبودشان تاثیر‌گذار است. من فکر مي‌کنم حکم فیفا توفیق اجباری بود و حالا همه هواداران دارند از حضور این جوانان لذت مي‌برند.


در این هفته‌ها استقلال درگیر دعوای مدیریتی است و مدام بعضی از اعضای هیات مدیره و حتی مدیرعامل در مقابل بازیکنان موضع مي‌گیرند و البته عکس این موضوع هم بوده و بازیکنان در مقابل هیات مدیره موضع گرفته‌اند؟
این دعواها به ضرر تیم است و به جرات مي‌گویم که سم است. ببینید من در ابتدای صحبت هایم گفتم استقلال در ابتدای بازی با لكوموتيو اصلا خوب نبود و تمرکز لازم را نداشت و یکی ازعلت‌هاي آن همین موضوع بود چراکه بازیکنان تمرکز لازم را نداشتند. متاسفانه در فوتبال ما که مدعی حرفه ای بودن را دارد جایگاه‌ها مشخص نیست. آدمها شرح وضایف خودشان را نمی‌دانند برای همین این مشکلات به وجود مي‌آید. شما کجای دنیا دیدید مثلا عضو هیات مدیره بارسلونا بیاید اینطوری صحبت کند و یا بلعکس بازیکن در مقابل اعضای هیات مدیره موضع بگیرد. به عقیده من همان قدر که هیات مدیره و مدیر عامل مقصر هستند بازیکنان و کادر فنی هم مقصرند چرا که هرکدام باید به وظیفه سازمانی خودشان عمل کنند‌. متاسفانه آقای افتخاری هم خیلی زیاد صحبت مي‌کند. شما نگاه کنید آقای طاهری مدیر عامل پرسپولیس در سال اول حضورش یلی صحبت مي‌کرد اما بعد دید اشتباه مي‌کند لذا در ادامه ما دیگر کمتر از او مصاحبه دیدیم او یاد گرفته که چه زمانی صحبت کند و چه زمانی سکوت کند. کاش دوستان هم یاد بگیرند که کمتر مصاحبه کنند و این شرایط در استقلال هم به وجود بیاید. واقعا حیف است تیمی که در نیم‌فصل دوم اینقدر خوب نتیجه گرفته قربانی چنین دعواهایی شود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.