نکات بازی استقلال خوزستان – سپاهان / فرصت بردن

تاریخ: 1395/11/03
زمان: 13: 29
نوع: خبر
بازی رفت دو تیم با برتری سپاهان به پایان رسید. این برد در واقع تداوم روند برتری تاریخی سپاهان برابر استقلال خوزستان در لیگ برتر بود .

به گزارش سایت روزنامه گل ، بازی رفت دو تیم با برتری سپاهان به پایان رسید. شنبه 16 مرداد ماه سپاهان با گلهای فرید بهزادی کریمی(31) رسول نویدکیا(40) و طالب ریکانی(80) در مقابل تک گل دقیقه 85 رحیم زهیوی از روی نقطه پنالتی به برتری 3 – یک دست یافت. این برد در واقع تداوم روند برتری تاریخی سپاهان برابر استقلال خوزستان در لیگ برتر بود چرا که مجموعا دو تیم در لیگ برتر تاکنون 7 بار با هم روبرو شده اند که سپاهان 6 بار برنده شده و یک بازی نیز با نتیجه مساوی به پایان رسیده است. آیا استقلال خوزستان امروز از فرصت کسب برد نوبرانه برابر زردپوشان حاشیه زاینده رود استفاده می کند؟

وسوسه انگیز
استقلال خوزستان را می توان یک میزبان وسوسه انگیز برای بسیاری از میهمانان دانست چرا که این تیم از 8 بازی خانگی قبلی خود تنها 2 بار برده و درعوض 3 مساوی و 3 باخت کسب کرده و در مکان چهاردهم جدول مجازی بازیهای خانگی قرار دارد. در نقطه مقابل سپاهان در بازیهای بیرون از خانه نتایج مناسبی گرفته و بالاتر از میانگین لازم برای قهرمانی امتیاز گرفته است. 3 برد، 2 مساوی و 3 باخت در بیرون از خانه باعث شده آنها با 11 امتیاز در مکان چهارم جدول مجازی بازی های بیرون از خانه قرار داشته باشند. نتایج گذشته میزبان، سپاهانی ها را برای بردن امیدوارتر می کند.

آشنایان
مدافع عنوان قهرمانی یعنی استقلال خوزستان که در رده دهم جدول ایستاده، با توجه به بازیهای دشوار و بیرون از خانه 3 تیم بالاسری خود یعنی فولاد، گسترش و نفت تهران، امیدوار است تا با برتری در این میدان خود را تا رده هفتم بالا بکشد و در این میدان جدا از انگیزه انتقام بازی رفت از بابت انگیزه های شخصی هم روی آرش افشین مهاجم جدید خود که سابقه بازی در سپاهان را دارد حساب می کند. در آن سوی میدان، جدا از عبدالله ویسی(سرمربی) و موسی کولیبالی که فصل قبل در استقلال خوزستان بودند، سید جلال عبدی هم در نیم فصل از این تیم جدا شده و به سپاهان پیوسته است. 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.