b_Newsفوتبال گاهي هم باعث خوشبختي است

دستفروشي كه رانا برد

تاریخ: 1395/12/27
زمان: 14: 48
نوع: خبر
دنیای فوتبال همیشه خشن و بی‌رحم نیست‌.

به گزارش سايت روزنامه گل؛ دنیای فوتبال همیشه خشن و بی‌رحم نیست‌. فوتبال که این روزها به یک صنعت تبدیل شده و به قولی دنیایی پر‌ پول را برای اغلب فوتبالیست‌ها ساخته گاهی هم در کنار دنیای بازیکنان متمول، هواداران هم سهمی ولو کوچک از دنیای توپ گرد مي‌برند و به قولی از کنار فوتبال رنگ خوشبختی را مي‌بینند.
 باشگاه پیکان در فصل جدید لیگ برتر برای جذب هوادار و اینکه بتواند  ورزشگاه خانگی خود در شهر قدس را پر کند، از ابتدای فصل در اقدامی جالب برای هوادارانش جایزه خودرو اختصاص داد‌. بدین ترتیب که در بازی‌هايي که پیکان در خانه برنده مي‌شد دو خودروی رانا به دو  هوادار خوش‌شانس طبق قرعه کشی هدیه مي‌دادند و اگر هم در بازی خانگی برنده نمي‌شدند، یک خودرو بین هواداران حاضر در ورزشگاه قرعه‌کشی مي‌کردند.
در همین راستا باشگاه پیکان طی مراسمی که مدیران این باشگاه و نیز مجید جلالی سرمربی پیکان حضور داشتند، به 9 برنده خوش شانس 9 خودرو رانا که در قرعه کشی بازی‌هاي خانگی برنده شده بودند اهدا کردند ‌. دو برنده خوش شانس دیگر نیز سال آینده جایزه خود را از باشگاه پیکان تحویل مي‌گیرند‌.
نکته جالب در خصوص برنده‌هاي خوش شانس باشگاه پیکان این است که این افراد از قشر متوسط و چه بسا ضعیف جامعه بودند که به حق برنده شدند‌. یکی از برنده‌ها سرباز بود، دیگری دستفروشی بود، که بعد از فروش روزانه خود بلیت بازی پیکان را تهیه کرده بود، و بعد از سال‌ها سختی و کار مشقت بار، طعم خوشبختی را با یک خودرو چشید و یا اینکه یک برنده دیگر که باید گفت خدا صدای اورا شنیده بود و نگذاشت شرمنده دختر کوچکش شود جزو برنده‌هاي خوش شانس بود‌. گویا دختر کوچک این برنده خوش شانس به خاطر فخر فروشی بعضی دوستانش که پدران‌شان ماشین داشتند، به پدرش مي‌گوید بابا تو چرا ماشین نداری که بیایی مدرسه دنبالم ! بعد از همین درخواست، برنده خوش شانس ما به ورزشگاه می‌رود و از قضا همان روز برنده مي‌شود تا شرمسار دخترش نباشد و توانسته باشد آرزوی او را جامه عمل بپوشاند‌.
آری یک عده کم ازکنار فوتبال با جایزه‌اي ولو به اندازه یک خودرو خوشبختی را لمس کردند و در آستانه سال نو به یکی از آرزو‌های‌شان رسیدند‌.   

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.