نکات پرسپولیس – گسترش فولاد / قرمزها به دنبال هت تریک

تاریخ: 1395/11/03
زمان: 13: 46
نوع: خبر
در مجموع دیدارهای متقابل دو تیم که به 7 دیدار رسیده است، پرسپولیس 4 و گسترش 2 بار پیروز شده اند

بازی رفت دو تیم با برتری پرسپولیس به پایان رسید. تک گل وحید امیری در دقیقه 47 باعث شد تا قرمزها روز شنبه 16 مردادماه در ورزشگاه بنیان دیزل برابر میزبان خود به پیروزی برسند و سومین برد متوالی خود در دیدارهای رودررو با گسترش را کسب کنند. در مجموع دیدارهای متقابل دو تیم که به 7 دیدار رسیده است، پرسپولیس 4 و گسترش 2 بار پیروز شده اند و یک بار هم بازی با نتیجه مساوی به پایان رسیده است و در این تعداد بازی پرسپولیس 10 و گسترش 7 بار موفق به گلزنی شده اند. آیا پرسپولیس برای تداوم اقتدار خود در صدر جدول، به سریال بردهای خود هم تداوم می دهد؟
شکست ناپذیران
دو تیم حاضر در این میدان در داستان بازیهای خانگی و بیرون از خانه ویژگی مشترک دارند. پرسپولیس از 8 بازی خانگی 6 برد و 2 تساوی دارد و با 20 امتیاز با اقتدار صدرنشین جدول بازیهای خانگی است. گسترش فولاد هم در این فصل 8 بار در خانه حریفان به میدان رفته که یک برد و 7 تساوی به ثبت رسانده و در مکان هشتم جدول بازی های بیرون از خانه ایستاده است. هردو تیم با واژه باخت بیگانه هستند و باید دید آیا این تابو برای یکی می شکند یا نه؟ انگیزه پرسپولیس برای حفظ فاصله با تعقیب کنندگان مشخص است و گسترش هم نیم نگاهی به مکان چهارم جدول دارد!
دیوار بتونی
پرسپولیس جدا از نتایج مقتدرانه خود در بازی های خانگی، یک مورد ویژه هم دارد و آن بسته نگه داشتن دروازه خود طی 7 بازی متوالی آخر خانگی است. در واقع بعد از گلی که فولاد در هفته دوم درون دروازه پرسپولیس جای داد، قرمزها دیگر در آزادی گل نخورده اند و در حال حاضر رکورد 653 دقیقه گل نخوردن در آزادی را در پرونده خود دارد. آیا گسترش با حضور رضا خالقی فر، بابک حاتمی و محمد نصرتی که سابقه بازی در پرسپولیس را دارند، می تواند این دیوار را بشکند؟ البته پرسپولیس هم با جذب سامان نریمان جهان، حالا یک گسترشی اسبق را در جمع نفرات خود دارد.  بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.