b_Newsصعودمان به جام جهانی هنوز قطعی نشده است

انصاری‌فرد: هواداران برای بازی با ازبکستان هم این طور به ورزشگاه بیایند

تاریخ: 1396/01/08
زمان: 19: 49
نوع: خبر
مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان اعتقاد دارد که صعود این تیم به جام جهانی ۲۰۱۸ هنوز قطعی نشده است.

به گزارش سایت روزنامه گل، کریم انصاری‌فرد پس از پیروزی یک بر صفر تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل چین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همین که توانستیم بازی را ببریم و یک قدم دیگر به جام جهانی نزدیک شویم مهمترین اتفاق بازی امروز بود. به همه مردم ایران و مخصوصاً هوادارانی که به ورزشگاه آمده و از تیم ملی حمایت کردند بابت پیروزی مقابل چین تبریک می‌گویم و دست تک تک آنها را می‌بوسم. امیدوارم هواداران در دیدار بعدی ما مقابل ازبکستان هم به همین شکل از تیم ملی حمایت کنند تا بتوانیم صعودمان به جام جهانی را قطعی کنیم.
وی در مورد اینکه گفته می‌شود تیم ملی راحت به جام جهانی صعود می‌کند، گفت: آنقدرها هم که شما می‌گویید ما کار راحتی نداریم. شاید شما الان را می‌بینید، اما این نتایج خوب و بازی‌های زیبا حاصل زحمات شش سال کادر فنی، بازیکنان و همه افرادی هست که در این راه کمک کرده‌اند. ما تلاش زیادی انجام دادیم و زجرهای زیادی کشیدیم. باز هم از هواداران‌مان تشکر می‌کنم و از آنها می‌خواهم که همچنان به حمایت‌شان از تیم ملی ادامه دهند.
بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسد صعود تیم ملی به جام جهانی قطعی شده است، گفت: فکر نمی‌کنم چنین چیزی باشد. همه بازی‌ها حساس هستند که امیدوارم در دیدارهای آینده نیز به روند پیروزی‌های‌مان ادامه بدهیم و صعودمان را قطعی کنیم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.