b_News ۱۱ امتیاز به خاطر اشتباهات داوری از ما کسر شده است

کاظمی: بازیکنانم بزرگی نکردند/ باید ۴ بازی را ببریم تا در لیگ بمانیم

تاریخ: 1396/01/11
زمان: 19: 54
نوع: خبر
سرمربی تیم ماشین‌سازی گفت: راحت می‌توانستیم بازی را کنترل کنیم اما بازیکنانم بزرگی نکردند.

 به گزاش سایت روزنامه گل فرهاد کاظمی پس از شکست ماشین‌سازی مقابل پیکان، گفت: راحت می‌توانستیم بازی را کنترل کنیم. آن طور که باید و شاید، بازی نکردیم. نبود چند بازیکنی که نداشتیم به ما آسیب زد. پیام صادقیان هم تازه به جمع ما اضافه شده است.
سرمربی ماشین‌سازی افزود: امروز علی‌رغم اینکه چند بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم، بازی چندان بدی را به نمایش نگذاشتیم. اگر در میانه‌های جدول رده‌بندی بودیم، باخت مقابل پیکان و اشتباهات داوری را با جان‌ودل می‌پذیرفتم.
وی خاطرنشان کرد: برای روی دیدار مقابل پیکان برنامه ویژه‌ای داشتیم، اما بازیکنانم بزرگی نکردند. در این وضعیت، دریافت گل اول طبیعی بود. تاکنون 11 امتیاز به خاطر اشتباهات داوری از ما کسر شده است.
کاظمی  انتقاد از بازیکنان تیم ماشین‌سازی پرداخت و گفت: بازیکنان من باید قوی باشند که بتوانند شرایط را حفظ کنند. آنها باید بزرگی می‌کردند که من امروز این بزرگی را از بازیکنانم ندیدم. بازیکنانم امروز آن چیزی که ما می‌خواستیم را در زمین به نمایش نگذاشتند. بزرگی کردن زمانی رخ می‌دهد که بازیکنانم خودشان را در شرایط سخت نشان بدهند و شرایط را کنترل کنند.
سرمربی ماشین‌سازی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا امیدوار به ماندن تیم‌تان‌ در لیگ برتر هستید یا خیر، گفت: ما پنج بازی پیش‌رو داریم که باید چهار تای آن را حتماً ببریم. می‌دانیم که برای ماندن در لیگ برتر کار سختی داریم، اما من به آینده خوش‌بین هستم و مطمئنم که ماشین‌سازی در لیگ برتر می‌ماند. البته این را هم فراموش نکنید که ما امروز چند بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم. پیام صادقیان هم در هفته گذشته در تمرینات ما نبود، اما نتوانستیم او را به دیدار مقابل پیکان برسانیم.
وی ادامه داد: فقط به خودمان نگاه می‌کنیم و کاری به سایر تیم‌ها و نتایج‌شان نداریم. ماشین‌سازی در هفته‌های آینده با سیاه‌جامگان که حریف مستقیمش برای بقا در لیگ برتر است، دیدار دارد. البته اگر بخواهیم در هفته‌های آینده مانند دیدار مقابل پیکان بازی کنیم، به بن‌بست خواهیم خورد.
کاظمی به تمجید از عملکرد دروازه‌بان جوان تیمش که در دیدار مقابل پیکان در چارچوب دروازه‌ این تیم ایستاد پرداخت و گفت: از دروازه‌بان جوان‌مان تشکر می‌کنم. او سن کمی دارد، اما امروز در درون دروازه‌ عملکرد خوبی داشت و چند بار مانع از گشوده شدن دروازه ماشین‌سازی شد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.