b_Newsتساوی مقابل ذوب به دردمان نخورد اما برای سهمیه ناامید نیستیم

پورموسوی: برنامه‌های ویسی حمایت می‌خواست که نکردند

تاریخ: 1396/01/13
زمان: 14: 41
نوع: خبر
با اینکه از نتیجه تساوی مقابل ذوب‌آهن بسیار ناراحت است اما هنوز امیدهای استقلال خوزستان برای کسب سهمیه آسیا را پررنگ می‌بیند.

سیدیاسر رضوی/ با اینکه از نتیجه تساوی مقابل ذوب‌آهن بسیار ناراحت است اما هنوز امیدهای استقلال خوزستان برای کسب سهمیه آسیا را پررنگ می‌بیند. سیدسیروس پورموسوی در گفت‌وگو با روزنامه «گل» صحبتی هم در مورد عبدا... ویسی و برکناری او از سرمربیگری سپاهان داشت. جایی که سرمربی استقلال خوزستان معتقد است یکسری مسایل خارج از چارچوب باشگاه و زمین اجازه کار را به همکار سابق او نداده است.
 


سه امتیاز حساسی را در خانه مقابل ذوب‌آهن از دست دادید و تنها به یک امتیاز رسیدید. بازی چطور بود؟
این بازی یکی از حساس‌ترین بازی‌های استقلال خوزستان در فصل بود که از نظر جایگاه در جدول به برد آن خیلی احتیاج داشتیم و این بازی هم برای ما و هم ذوب‌آهن بسیار مهم بود. در این مسابقه تمام تلاش ما کسب سه امتیاز بود تا بتوانیم به رتبه چهارم جدول نزدیک شویم اما حریف به هدفش رسید و تک امتیازی را که احتیاج داشت به دست آورد. بازی را خوب شروع کردیم اما برخلاف جریان بازی گل به خودی کار ما را سخت کرد. بعد از آن هم بچه‌های تیم احساسی بازی کردند اما در شروع نیمه دوم کاملا بر بازی مسلط بودیم که یکی از موقعیت‌های ما تبدیل به گل شد.

 

با این شرایط و از دست دادن سه امتیاز این بازی که گفتید خیلی مهم بود، چقدر به کسب سهمیه امیدوار هستید؟
صددرصد امیدوار هستیم و هنوز هم شانس زیادی برای رسیدن به این خواسته داریم. حریفان ما بازی‌های مستقیم سختی دارند و قطعا یکی، دوتا از آنها از گردونه خارج خواهند شد. در این بازی هم شانس زیادی برای برد مقابل ذوب‌آهن داشتیم اما نبود چند بازیکن اصلی‌مان حسابی دست ما را بسته بود. با این حال شک نکنید تمام توان‌مان را برای بازی‌های باقی مانده به کار خواهیم بست تا بازهم سهمیه آسیا را به دست بیاوریم.

 

در مورد شرایط مالی هم که همچنان مشکلات وجود دارد، با اینکه بچه‌های تیم و شما بی‌خیال قول و قرارهای عملی نشده هستید ولی قطعا این مساله به تیم و هدفی که دارید آسیب خواهد رساند؟
دقیقا همین‌طور است و هرچه هم بچه‌های تیم بگویند بی‌خیال این مساله شده و کار را با قدرت پیش می‌برند اما قطعا فکر کردن به این موضوع کار را برای‌شان مشکل می‌کند. اگر باشگاه اقدامی نکند در ادامه راه هم در لیگ و هم در آسیا مشکل خواهیم داشت و امیدوارم این موضوع حل شود. نشستی با استاندار داشتیم که قرار است 15 فروردین با مدیران بانک ملی جلسه‌ای داشته باشیم و تکلیف روشن شود تا ان‌شاء‌ا... همه‌چیز ختم به خیر شود.

 

یکی از اتفاقات عجیب انتهای سال 95 خبر برکناری ویسی بود که در یک مصاحبه‌ای گفته بودید تا هفته پنجم منتظر بازگشت او بودید. در این مدت صحبتی با او داشتید؟
بله در این مدت که ویسی به خاطر بیماری به دنبال حل مشکلاتش به خوزستان آمده بود صحبتی با هم داشتیم و خیلی از این اتفاق که برای او افتاد ناراحت شدم. واقعیت این است که به هرحال کار کردن در تیم‌های بزرگ مشکلات خاص خودش را دارد و طاقت هواداران کم است. برنامه‌های ویسی نیاز به حمایت داشت و به نظرم مشکل اساسی عبدا... از بیرون زمین بود که حمایت‌های لازم را از او به عمل نیاوردند. شک ندارم اگر این حمایت‌ها صورت می‌گرفت او موفق‌تر از این می‌توانست عمل کند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.