کمالوند: بازی خیلی سنگین و پرفشاری داشتیم

تاریخ: 1396/01/12
زمان: 20: 18
نوع: خبر
سرمربی تیم گسترش فولاد گفت: بازی خیلی سنگین و پرفشاری داشتیم.


به گزارش سایت روزنامه گل، فراز کمالوند پس از تساوی تیمش مقابل تراکتورسازی، اظهار داشت: امیدوارم سال بسیار خوب و پر خیر و برکت برای همه مردم باشد. بازی خیلی سنگین و پرفشاری داشتیم.
سرمربی تیم گسترش فولاد در مورد عملکرد داور دیدار دربی تبریز، گفت: هر دو تیم استحقاق کسب سه امتیاز داشتند. من نمی‌دانم اما آن‌طور که بازیکنان اعتقاد داشتند و در بین دو نیمه به من گفتند، مهدی شریفی بازیکن تراکتورسازی در گل اول، اکرامی را شارژ کرد. با این حال من در مورد داوری حرف نمی‌زنم. آقای صالحی از داوران خوب فوتبال کشورمان است.
کمالوند به تمجید از سرمربی تراکتورسازی پرداخت و تصریح کرد: باید یادمان باشد که قلعه‌نویی در تراکتورسازی کار بزرگی انجام داده و با تمام مشکلاتی که بود، تراکتورسازی را حفظ کرده است. امیدوارم تراکتورسازی هرچه سریع‌تر به فکر فصل آینده باشد و امسال هم به رده‌های بالاتر جدول رده‌بندی صعود کند. گسترش فولاد شخصیت خودش را پیدا کرده و دیگر مانند دو سال پیش، برای سقوط نمی‌جنگد. ما حالا خودمان را در لیگ برتر تثبیت کردیم که همه این‌ها، نتیجه حمایت‌های مجموعه و مالک گسترش فولاد است.
وی با اشاره به نتایج هفته‌های اخیر گسترش فولاد، خاطرنشان کرد: گسترش فولاد در هفته‌های گذشته مقابل تیم‌هایی مانند پدیده و پرسپولیس تن به شکست داده که هر دو دیدار نیز خارج از خانه بود. این مسائل نشان از قدرت بالای گسترش فولاد دارد. آن طور که با مدیران باشگاه صحبت کردیم، چون تکلیف تیم مشخص است و دغدغه‌ای از بابت سقوط نداریم، می‌خواهیم از بازیکنان جوان استفاده بیشتری ببریم. ما در کنار این، برای رسیدن به بالای جدول تلاش می‌کنیم. امروز بازیکنان جوان ما هم عملکرد خوبی داشتند. کوروش ملکی در درون دروازه و یوسف سیدی در وسط زمین خیلی خوب بازی کرد. همچنین مسعود ابراهیم‌زاده را هم برای نخستین بار در دفاع میانی به کار گرفتیم که از عملکرد او راضی هستیم.
سرمربی گسترش فولاد درباره روند دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی، گفت: در کل مسابقه خوبی بود. هر دو تیم هم بازی خوبی را انجام دادند، اما هم تراکتورسازی و هم ما، از شرایط مسابقه دور بودیم. تعطیلات لیگ باعث این اتفاقات شد. باز هم می‌گویم که ما به دنبال جوان کردن تیم هستیم و می‌خواهیم در دیدارهای آینده هم از این جوانان استفاده کنیم.
کمالوند در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه چرا هواداران تراکتورسازی علیه شما شعار می‌دادند، تاکید کرد: این مسائل از گذشته هم بود. از صبح امروز هم شروع کرده بودند که گسترش فولاد می‌خواهد مقابل تراکتورسازی وا بدهد یا فلان تیم می‌خواهد به فلان تیم راه بدهد یا آن تیم می‌خواهد به این تیم جا بدهد. این مسائل دیگر در فوتبال از مُد افتاده است. باید این فکرها را از سرمان بیرون بریزیم. دنیا کجاست ما و کجا هستیم. نه تراکتورسازی به ما نیاز دارد و نه ما به تراکتورسازی. حتی ماشین‌سازی هم به گسترش فولاد و تراکتورسازی نیاز ندارد.
«قلعه‌نویی بهترین تیم را دارد»، وی با بیان این جمله، گفت: قلعه‌نویی اطلاعات فنی زیادی دارد و تیم خوبی بسته است. من بیرون از زمین، رفاقت خوبی با قلعه‌نویی دارم، اما در داخل زمین، بحث رفاقت نیست و ما با یکدیگر رقابت می‌کنیم. تراکتورسازی هم دوست دارد حریفش مقابل او، با قدرت بازی کند. فوتبال معلوم نمی‌کند. نتایج هم اصلاً قابل پیش‌بینی نیستند. قبلاً که گفتند تراکتورسازی با تساوی مقابل گسترش فولاد قهرمانی را از دست داد. در حالی که تراکتورسازی با تساوی مقابل نفت تهران، قهرمانی را از دست داده بود.
سرمربی تیم گسترش فولاد ادامه داد:  تا کنون این حرف را نگفته بودم، اما اگر تراکتورسازی مقابل پیکان ته جدولی نباخته بود، ما هم هیچ استرسی نداشتیم. روحیات قلعه‌نویی را می‌شناسم. او انسان با شرفی و با دیانتی است. او هم دوست ندارد که تیم مقابلش با تمام قوا مقابلش بازی نکند. نتیجه بازی‌های بعدی را نمی‌دانم، اما تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را بگیریم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.