b_Newsكجای دنیا عدالت اینگونه است كه یك رقیب زودتر از دیگری به میدان برود

قلعه‌نویی: وقتی با پرسپولیس مساوی شدیم دیدارهای‌مان همزمان شود

تاریخ: 1395/11/03
زمان: 19: 10
نوع: خبر
سرمربی تراکتورسازی گفت: اگر قرار است در بین پرسپولیس و تراكتورسازی كه دو رقیب قهرمانی هستند عدلات برقرار شود حالا آنها باید مسابقات‌شان زودتر از ما برگزار شود.

به گزارش سایت روزنامه گل، امیر قلعه‌نویی به دنبال پیروزی یک بر صفر تراکتورسازی مقابل پیکان گفت: پیش از هر چیز باید دو مطلب را بگویم. ابتدا باید به ملت بزرگ ایران بابت شهادت آتش‌نشان‌ها تسلیت بگویم. این اتفاق هم جای تسلیت دارد و هم غرور ملی. آنها جان‌شان را در راه ایران دادند. آنها نشان دادند ایران و ایرانی همیشه سربلند است و بابت شهادت‌شان به ملت ایران، خانواده شهدا و فرزندان‌شان تسلیت می‌گویم. امیدوارم به سمتی برویم که از نظر زیرساختی به بهترین‌های دنیا برسیم. باید دست آن پدران و مادرانی که چنین فرزندانی را تربیت کردند، ببوسیم.
وی افزود: باید به شهرداری شهر قدس هم تبریک بگویم که زمین خوبی را آماده کرده‌اند و به نظرم زمین شهدای شهر قدس یکی از بهترین‌های این فصل بود. به نظرم بازی امروز ما مقابل پیکان را هر کسی را دید لذت برد. ما تا دقیقه 80 باید سه گل به پیکان می‌زدیم، اما موقعیت‌های خود را از دست دادیم.
قلعه‌نویی برنده بازی بوده اما هم تاسف می‌خورد و هم خوشحال است: در این دیدار گل‌هایی نزدیم که جای تاسف دارد. با این حال باید به بچه‌های تیمم خسته نباشید بگویم و از هواداران‌مان تشکر کنم که مردانه تیم ما را تشویق کردند. بعد از تساوی هفته گذشته به 3 امتیاز این بازی نیاز داشتیم تا شرایط‌مان را در جدول بهبود بخشیم.
سرمربی تراکتورسازی در ادامه نامه‌نگاری این تیم با سازمان لیگ بازهم به گلایه از برنامه‌های سازمان ادامه می‌دهد: باید گله خود را به گوش مسئولان سازمان لیگ برسانم. کجای دنیا عدالت اینگونه است که ما همیشه از رقیب‌مان زودتر به میدان برویم. اگر دوستان می‌خواهند عدالت را اجرا کنند پرسپولیس هم باید در چند دیدار قبل از ما به میدان برود و هر وقت که دو تیم به شرایط یکسان رسیدند دیدارهای‌مان همزمان برگزار شود.
قلعه‌نویی ادامه داد: اولین مربی تاریخ لیگ ایران هستم که از تیمم امتیاز کسر کردند، بابت این مسئله گله دارم که چرا با من اینگونه رفتار می‌کنند در حالی که خیلی‌ها با رفتارها و انتقاداتی بدتر از من در نهایت به جریمه نقدی محکوم می‌شوند. چون قلعه‌نویی هستم همیشه اینگونه با من رفتار می‌کنند. اگر سازمان می‌خواهد عدالت را نشان بدهد این درخواست ما را اجرا کند.
وی در پاسخ به این سوال که پیکان نیز در این دیدار موقعیت به تساوی کشاندن بازی را داشت، گفت: من این مسئله را تایید می‌کنم آنها یک موقعیت خوب از روی ضربه ایستگاهی داشتند اما موقعیت‌های ما بالای 90 درصد بود و می‌توانست اختلاف نتیجه را به 2 یا 3 گل برساند.  دفاع ما در این بازی عالی کار کرد اگرچه اعتقاد دارم داور یک پنالتی صددرصد ما را نگرفت.
قلعه‌نویی در ادامه باز هم با تاکید بر درخواست باشگاه تراکتورسازی مبنی بر انجام دیدارهای پرسپولیس قبل از مسابقات تراکتورسازی عنوان کرد: اگر دنبال عدالت فوتبال هستیم باید شرایطی را فراهم کنیم تا پرسپولیس در مسابقات خود زودتر از ما به میدان برود. چرا با من اینگونه رفتار می‌کنند، ما 6 دیدار زودتر از پرسپولیس انجام دادیم و حالا پرسپولیس 6 بازی زودتر از ما به میدان برود. بعد از مساوی شدن نیز باید دیدارهایمان همزمان‌ برگزار شود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.