b_Newsسرپرست باشگاه پرسپولیس آب پاکی را روی دست هواداران ریخت؛

طاهری: هواداران منتظر قهرمانی نباشند / دوستان از صدرنشینی ما ناراحتند و می خواهند جلوی ما را بگیرند

b_News نمی‌دانم موضوع کسر امتیاز از کجا آمده است / برانکو رضاییان را نمی خواهد
تاریخ: 1396/01/13
زمان: 17: 39
نوع: خبر
سرپرست باشگاه پرسپولیس بعد از باخت این تیم مقابل نفت آبادان به اتفاقات رخ داده اخیر واکنش نشان داد.

به گزارش سایت روزنامه گل، طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در این زمینه ضمن دردناک بودن اتفاقات اخیر گفت: روز گذشته شاهد یک اتفاق بسیار دردناک و بد بودیم. می‌خواهم به خاطر خوشحالی بعضی از دوستان به آنها تبریک بگویم و به خاطر اتفاقاتی که در آبادان رخ داد به فوتبال ایران تسلیت بگویم. چطور است که چند ساعت قبل از آغاز بازی رای کمیته انضباطی شکسته شود و هواداران به ورزشگاه‌ها راه پیدا کنند.
وی ادامه داد: روز گذشته در جلسه هماهنگی قبل از بازی به سرپرست تیم‌مان گفتند که بازی باید با حضور تماشاگران برگزار شود. وقتی با من تماس گرفتند، من به آقای فتاحی زنگ زدم و او گفت که من هم تازه از این موضوع با خبر شده‌ام. به فتاحی گفتم چطور ممکن است وقتی کسی در فدراسیون فوتبال نیست چنین تصمیمی گرفته شود؟
طعنه تند سرپرست پرسپولیس به رییس کمیته استیناف هم جالب است: به آقای صالحی (رییس کمیته استیناف) به خاطر اتخاذ چنین تصمیمی تبریک می‌گویم. در فدراسیون فوتبال گویا همه چیز با هماهنگی انجام می‌شود.
وی افزود: آقای صالحی در مصاحبه‌ای که با شبکه خبر داشت گفت که بدون برگزاری جلسه و با هماهنگی رای به حضور تماشاگران در ورزشگاه داده‌اند. واقعا برای ما اتخاذ چنین تصمیم‌هایی جالب است.
دوستان از اینکه تیم ما صدرنشین است، ناراحتند و به هر نحوی می‌خواهند جلوی تیم ما را بگیرند.
من خطاب به هواداران تیم‌مان می‌گویم با وجود اختلاف 9 امتیازی که با تیم دوم جدول داریم،‌ امیدی به قهرمانی نداشته باشند. همانطور که سال قبل عنادی در کار بود و با اشتباه‌های داوری نگذاشتند به حق‌مان برسیم و قهرمان شویم، الان هم روی به کارهایی آورده‌اند تا پرسپولیس نتیجه نگیرد.
سال قبل به هر نحوی شده اشتباه‌های داوری را علیه تیم ما رقم می‌زدند، امسال هم علاوه بر اینگونه حواشی اشتباه‌های داوری را آغاز کرده‌اند. به طور مثال پیش از گلی که صنعت نفت آبادان به ثمر رساند، داور اشتباه کرد اما هیچ کس اشتباه داور را ندید.
طاهری می گوید اتفاقات سال گذشته برای پرسپولیس در حال تکرار است:  سال قبل بیرون از زمین فوتبال نتیجه را رقم زدند و اجازه ندادند قهرمان شویم و امسال هم همین کار را می‌کنند و نمی‌خواهند پرسپولیس قهرمان شود.
وی ادامه داد: گویا صدرنشینی ما و اختلاف امتیازی‌مان با تیم دوم باعث ناراحتی برخی‌ها در فدراسیون فوتبال شده است. یادم می‌آید سال قبل که آقای تاج رییس سازمان لیگ بود با من تماس گرفت و گفت علیه اشتباه‌های داوری موضع بگیرید چون من هم اشتباه‌ها را می‌بینم اما الان چرا این اشتباه‌ها را نمی‌بینند؟
گویا سرپرست پرسپولیس در تاختن به کمیته انضباطی و استیناف کوتاه بیا نیست: فکر می‌کنم رایی که کمیته انضباطی درباره هواداران صنعت نفت داده بود بد انشاء شده بود. آنها می‌خواستند یک جلسه تیم صنعت نفت را از حضور تماشاگران‌شان محروم کنند و هم یک جلسه هواداران ما محروم شوند که همین اتفاق هم رخ داد. دیروز هر هواداری که با لباس قرمز به ورزشگاه رفته بود را به داخل راه نمی‌دادند. این چه معنی دارد؟ چرا باید در حق هواداران پرسپولیس اجحاف شود؟ من به خاطر همه این اتفاقات به جامعه فوتبال ایران تسلیت می گویم.
وی ادامه داد: به راستی سال قبل عنادی در کار بود تا تیم‌مان قهرمان نشود، امسال هم این عناد تکرار شده تا پرسپولیس جام را بالای سر نبرد. جالب است بدانید که تیم در آبادان زمانی که به هتل رسید، آنقدر شرایط ناامن بود که بیش از سی دقیقه بازیکنان در اتوبوس محبوس شدند. اینها از قبل از بازی چنین شرایط استرس‌زایی را برای بازیکنان ما ایجاد کردند تا آنها بدون تمرکز پا به میدان بگذارند.
در ادامه طاهری به ماجرای رضاییان و اینکه برانکو او را نمی خواهد ورود کرد: برانکو رامین رضاییان را نمی‌خواهد اما اینکه گفته می‌شود رضاییان درخواست رضایت‌نامه داده صحت ندارد. باشگاه تابع بازیکن نیست. رضاییان تا پایان فصل آینده با پرسپولیس قرارداد دارد و ما قصد ترانسفرش را داریم، یعنی اگر قرار باشد از پرسپولیس جدا شود باید روال قانونی طی شود و باشگاهی که او را می‌خواهد درخواست کتبی برای صدور رضایت‌نامه ارائه کند تا ما به صورت رسمی پاسخشان را بدهیم.
واکنش طاهری به قضیه کسر شش امتیاز از پرسپولیس هم جالب است:  نمی‌دانم موضوع کسر امتیاز از کجا آمده است. پرونده ژوزه در دادگاه حل اختلاف فیفا در جریان است و هنوز رایی صادر نشده که ما ملزم به پرداخت پولی باشیم بنابراین وقتی ملزم به پرداخت مبلغی نشده‌ایم چطور باید 6 امتیاز از ما کم کنند. این‌ها حاشیه‌هایی هستند که برخی از آدم‌ها که نمی‌خواهند موفقیت پرسپولیس را ببینند ایجاد می‌کنند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.