b_Newsباور نمي‌كنم در سه بازي فقط يك امتياز گرفته باشيم

جلالی: بازيكنانم عالي بودند و شرمندگي براي من بود

b_News بازي ندادن به منشا ربطي به پيشنهاد پرسپوليس نداشت
تاریخ: 1395/11/03
زمان: 19: 18
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از شکست برابر تراکتورسازی گفت: فقط شرمندگی برای من مقابل بازیکنانم ماند.

به گزارش سايت روزنامه گل، مجید جلالی پس از شكست پيكان مقابل تراكتورسازي در كنفرانس خبري بعد از بازي گفت: شما دیدید مقابل تیمی که شانس مسلم قهرمانی است، ما چگونه بازی کردیم. آن چیزی که ارائه کردیم، شاید حاصل تجربه تراکتورسازی و کم تجربگی ما بود. با این نتیجه فقط شرمندگی برای من مقابل بازیکنانم ماند. هر چیزی که ما طراحی کرده بودیم، آنها انجام دادند.
وی افزود: همیشه اینطور نیست بازیکنان ما بدون نقص کار را انجام بدهند و یک بر صفر بازنده شوند. به هر حال شانس هم دخیل است. به همه بازیکنان تبریک می‌گویم که آنها به اندازه یک تیم برنده بازی کردند و من قدردان آنها هستم. امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و موفق‌تر باشیم. من نمی‌دانم برای به دست آوردن شانس باید چه کار کنیم، اما این را می‌دانم هرکسی زحمت بیشتری بکشد و دانش بیشتری را در کارش لحاظ کند و در آخر ناامید نشود، شانس هم به او رو خواهد کرد.
جلالی با اشاره به سه دیدار گذشته تیمش و كسب يك امتياز در ايه سه بازي گفت: از سه بازی قبلی خودمان یک امتیاز گرفتیم و این برای من باور پذیر نیست. نمی‌توانم از هیچ‌کس ایراد بگیرم، چون موقعیت‌های زیادی در هر سه دیدار داشتیم. امیدوارم در آینده تبدیل به تیمی شویم که از کمترین موقعیت‌های خود استفاده می‌کند. بضاعت ما در حد قهرمانی نیست، اما مقابل تیم‌هایی که برای قهرمانی می‌جنگند به نحوی بازی می‌کنیم که بسیار امیدوار کننده است.
سرمربي تراكتورسازي بازي ندادن به منشا را از ابتداي مسابقه به مساله پيشنهاد پرسپوليس ارتباط نمي‌دهد: نیمکت نشینی او دلیل خاصی نداشت. منشا در یکی دو بازی اخیر عملکرد خوبی نداشته و به همین دلیل تصمیم گرفتم او را از ابتدا بازی ندهم. فکر نمی‌کنم پیشنهاد پرسپولیس روی او تأثیر گذاشته باشد.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.