b_Newsبهداد به آسیا می رود؟

نفرات تیم ملی وزنه برداری نهایی نشده

تاریخ: 1396/01/14
زمان: 12: 28
نوع: خبر
سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه برداری از مشخص شدن ترکیب تیم برای قهرمانی آسیا و بازی های کشورهای اسلامی تا سه روز آینده به «گل» خبر داد.

در حالی که وحید ربیعی مربی تیم ملی وزنه‌برداری اعلام کرد بهداد سلیمی در ترکیب تیم برای مسابقات قهرمانی آسیا و بازی های کشورهای اسلامی قرار ندارد و او برای قهرمانی جهان آماده خواهد شد، سجاد انوشیروانی در واکنش به این موضوع در گفت و گو با «گل» عنوان کرد: تا سه روز دیگر ترکیب نهایی دو رقابت مشخص می شود.خبرهای خوبی دارم. تا چند روز دیگر بهتر و بازتر در این زمینه می توانم صحبت کنم.فعلا هیچ چیز نهایی نیست.

در حال حاضر غیر از محسن بهرام زاده، علیرضا سلیمانی و سعید محمدپور بقیه نفرات در اردو هستند. ربیعی مربی تیم ملی در این باره گفت: سلیمانی قرار است پانزدهم فروردین معاینه شود و پزشک او اعلام کند از چه زمانی می تواند مجددا به تمرینات برگردد. بهرام زاده هم مصدومیتی از ناحیه کمر داشت که قبل از تعطیلات نوروز به او فرصت دادیم تا کمرش بهتر شود. سعید محمدپور نیز قرار بود تا عید نوروز در اردو باشد. چون در ترکیب تیم ملی برای قهرمانی آسیا و بازی های کشورهای اسلامی نیست در خانه تمرین می کند.