b_Newsمسوولان البرز زیر قول شان زدند

کیمیا علیزاده: من جایزه باران نشدم

تاریخ: 1396/01/14
زمان: 13: 34
نوع: گفتگو
کیمیا علیزاده عضو تیم ملی تکواندوی ایران و اولین مدال‌آور بانوی کشورمان در تاریخ المپیک می گوید که مسوولان البرز به قول های شان عمل نکرده اند.

کیمیا علیزاده عضو تیم ملی تکواندوی ایران و اولین مدال‌آور بانوی کشورمان در تاریخ المپیک می گوید: من بعد از المپیک جایزه باران نشدم.اسپانسر تیمی که برای آنها در لیگ بازی می کنم ماشین داد و در کرج هم یک خانه با هشتاد میلیون تومان پول دادند. وزارت ورزش هم قرار بود پاداش مدال طلا را به من بدهد ولی همان پاداش مدال برنز را به من داد.دو، سه مورد دیگر هم بود که به فراموشی سپرده شد.مسوولان البرز اول قول دادند، بعدش گفتند که چنین چیزی نبوده است.کلا زیرش زدند.

او افزود: من خیلی آسیب دیدگی داشتم. قبل از اینکه اردوی المپیک را شروع کنیم 20 روز اول را فقط گذاشتم برای کارهای درمانی. با کوله باری از آسیب دیدگی وارد اردو شدم و 20 روز اول کارهای درمانی برای کمرم انجام می دادم و بعد از آن دستم شکست. مچ پای راستم نیز آسیب دیده بود و روزهای آخر هم که عضله کف پایم پاره شد و رباط مچ چپم پاره بود ولی خدا را شکر با کمک خدا و تیم پزشکی توانستم به این مسابقات برسم. خیلی جاها خسته شدم و گفتم نمی توانم. خیلی کم پیش می آید که از کلمه نمی توانم استفاده کنم ولی به جایی رسیده بودم که می گفتم نمی توانم.هنوز کارهای فیزیوتراپی انجام می دهم، مصدومیتم به صورت کامل برطرف نشده ولی خدا را شکر خیلی بهتر هستم و تمریناتم را شروع کرده ام.

علیزاده درباره آینده اش هم عنوان داشت: هدف نزدیکم مسابقات جهانی و قبل از آن مسابقات کشورهای اسلامی است و اگر کادر فنی صلاح بداند در این مسابقات شرکت می کنم. هدف دور من خیلی دور است و به یک المپیک یا دو المپیک بعدی ختم نمی شود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.