b_Newsداربی دور رفت، موتور خط حمله آبی‌ها را روشن کرد

جوانان، ناجی منصوریان

تاریخ: 1396/01/15
زمان: 13: 46
نوع: خبر
استقلال در لیگ شانزدهم به استثنا دیدار با پرسپولیس در هفته ششم، در همه بازی‌ها موفق به گلزنی شده است.

آرمان صالحی/استقلال در لیگ شانزدهم به استثنا دیدار با پرسپولیس در هفته ششم، در همه بازی‌ها موفق به گلزنی شده است. جوانان آبی پوشان عملکرد خوبی داشته‌اند تا استقلال علی رغم شروع بد در لیگ شانزدهم، در پایان هفته بیست و پنجم در رده دوم جدول قرار بگیرد. محسن کریمی در اواسط نیم فصل اول به ترکیب استقلال اضافه شد و در چند بازی ستاره تیمش بود اما مصدومیت بدموقع او را از ترکیب تیمش دور کرد.
کریمی در بازی با التعاون عربستان دوباره به ترکیب استقلال برگشت و موفق شد یکی از سه گل تیمش را به ثمر برساند. او مقابل سیاه‌جامگان هم از ابتدا به میدان رفت اما در گلزنی ناموفق بود و در دقیقه 55 جای خود را به کاوه رضایی داد. محسن کریمی با توجه به غیبت برزای و با صلاحدید منصوریان در ترکیب ثابت آبی‌ها قرار گرفت و بار دیگر با گلزنی پاسخ اعتماد سرمربی‌اش را داد.
کریمی سه بار در این فصل توانسته در رقابت‌های لیگ برتر گلزنی کند که حاصل آن کسب دو پیروزی و یک تساوی برای آبی‌پوشان بوده است. مهاجم جوان آبی‌ها مقابل فولاد تک گل تیمش را روی پاس کاوه رضایی به ثمر رساند و در این بازی نمایش خوبی داشت. این بازیکن 22 ساله مازندرانی پس از بازگشت از مصدومیت توانسته مهره مثمرثمری برای منصوریان باشد و با توجه به سرعت بالایش گزینه‌های کادرفنی را در خط حمله افزایش دهد.
محسن کریمی که بهترین بازیکن استقلال برابر فولاد نام داشت می‌تواند با درخشش خود طرفداران تیم استقلال را نسبت به دیدارهای باقی مانده آسیایی و لیگ برتر امیدوار کند. گفته می‌شود کریمی در بازه‌ای از فصل به دلیل آنکه پیشنهادش از پرتغال را رسانه‌ای کرده بود از طرف منصوریان مورد بازخواست قرار گرفت و چندین هفته نیز نیمکت نشین شد.
علاوه بر کریمی، مجتبی حق دوست هم هر زمان در ترکیب استقلال به میدان رفته ثابت کرده بازیکن موثری است اما آمادگی فرشید اسماعیلی باعث شد کمتر فرصت بازی کردن به او برسد. حق دوست هم در بازی برابر فولاد جای ثابتی در ترکیب استقلال داشت.
 

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.