b_Newsصمیمیت بین بازیکنان اجازه نمی‌دهد تیم دچار غرور شود

زادمهر: هیچ مشکلی برای بازی همزمان با تراکتورسازی نداریم

b_News 4 امتیاز اختلاف حاشیه امنیت برای ما نیست
تاریخ: 1395/11/04
زمان: 01: 15
نوع: خبر
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هیچ مشکلی با درخواست باشگاه تراکتورسازی ندارد و صراحتا اعلام کرد اگر سازمان لیگ اعلام کند آنها حاضرند همزمان با تراکتور بازی کنند.

مهدی نوری / محمدرضا زادمهر عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هیچ مشکلی با درخواست باشگاه تراکتورسازی ندارد و صراحتا اعلام کرد اگر سازمان لیگ اعلام کند آنها حاضرند همزمان با تراکتور بازی کنند چراکه نتایج در زمین بازی مشخص می‌شود و فرقی نمی‌کند آنها قبل یا بعد از تراکتور بازی کنند یا بازی‌های تراکتورسازی و پرسپولیس همزمان باشد و آنها تابع قانون هستند و هر آنچه که قانون بگوید را به آن احترام می‌گذارند.

پرسپولیس عجب تیمی شده و انگار هیچ تیمی نمی‌تواند شاگردان برانکو را ببرد؟
ان‌شاءا... این تیم بهتر هم می‌شود و به نظر من در شرایط فعلی حفظ این موقعیت خیلی مهم است و باید تلاش کنیم تا موقعیت‌مان را در جدول حفظ کنیم و روند خوب‌مان را ادامه بدهیم و بهتر هم بشویم.

سیدجلال حسینی اعلام کرده در تیم پرسپولیس غرور وجود دارد. این مساله در مقطع کنونی برای پرسپولیس خطرناک نیست؟
سیدجلال بزرگ‌تر تیم است و شاید این مساله را حس کرده و این حرف را زده است اما قابل کنترل است. حُسن تیم ما این است که بچه‌ها با هم دوست و رفیق هستند و این صمیمیت نمی‌گذارد که تیم دچار غرور شود.

از نمایش پرسپولیس مقابل فولاد در اهواز لذت بردید؟
بله، حُسن بازی این بود که سرعت بالایی داشت و پرسینگ را به خوبی انجام دادیم و بچه‌ها فعل خواستن را به نحواحسن انجام دادند و باتوجه به اینکه چند تا بازیکن اصلی تیم در این بازی نبودند اما سیستم پرسپولیس جوری است که هر کسی در ترکیب قرار می‌گیرد باید شرایط تیم را درک کند و در سیستم تیم قرار بگیرد.

این چهار امتیاز اختلاف ایجاد شده با تراکتورسازی حاشیه امنیت خوبی برای پرسپولیس هست؟
نه، اصلا نیست اما اعتمادبه‌نفس تیم را بیشتر می‌کند تا بهتر کار کنیم. باید تمرکزمان را بیشتر کنیم تا امتیازات بازی‌های آینده را هم بگیریم.

باشگاه تراکتورسازی درخواست داده بازی‌های آنها با پرسپولیس همزمان برگزار شود. در این رابطه چه صحبتی دارید؟
ما هیچ مشکلی نداریم و هر تصمیمی که سازمان لیگ بگیرد به آن احترام می‌گذاریم و مشکلی هم با این مساله نداریم چون نتیجه بازی در زمین مشخص می‌شود.

تراکتور از پرسپولیس عقب افتاده و چنین درخواستی برای فرار از فشار افکار عمومی نیست؟
نه، ما به این مسایل کاری نداریم و فقط به تیم خودمان فکر می‌کنیم. بازی‌ها همزمان باشد یا قبل و بعد از تراکتور باشد برای ما فرقی ندارد. ما به قوانین احترام می‌گذاریم و دوست نداریم هیچ شبهه‌ای به وجود بیاید. سازمان لیگ بگوید همزمان با تراکتور بازی می‌کنیم و برای ما هیچ فرقی نمی‌کند.

بازی امروز با گسترش فولاد را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
گسترش یکی از تیم‌های خوب تبریزی است و در بازی‌های اخیر نتایج خوبی گرفته و قطعا مقابل پرسپولیس در تهران می‌خواهند خودشان را نشان بدهند اما پرسپولیس تیم بزرگی است و در خانه خودمان بازی می‌کنیم و باید سه امتیاز را بگیریم.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.