b_Newsروز‌های بد قلعه‌نویی در تبریز

شایعه؛ عبور آجورلو از امیر

تاریخ: 1396/01/16
زمان: 11: 27
نوع: خبر
امیر قلعه‌نویی روزهای خوبی را در تبریز سپری نمی‌کند.

آرش جعفری / امیر قلعه‌نویی روزهای خوبی را در تبریز سپری نمی‌کند. بعد از اینکه او در نیم فصل اول روزهای موفقی را با تراکتورسازی پشت سر گذاشت، با شروع نیم فصل دوم دوره افول او و تیمش شروع شد. از کسب نتایج ضعیف گرفته تا مشکل مالی تیم و حکم فیفا در خصوص ممنوعیت جذب بازیکن در فصل نقل و انتقالات که همه و همه باعث شد، تراکتور و امیر قلعه‌نویی بد‌ترین روز‌های خود را سپری کنند.
 این مشکلات از یک طرف، حالا از تبریز خبر می‌رسد این روزها روابط امیر و آجورلو هم تیره و تار شده و مثل ابتدای فصل خوب نیست و این دونفر مثل همیشه پشت هم نیستند.
طبق شنیده‌های ما با توجه به فشاری که بر آجورلو هست او قید امیر را برای فصل بعد زده و به دنبال یک مربی جدید برای فصل بعد است و حتی گویا با چند مربی هم مذاکره کرده است. در همین راستا وقتی به مصاحبه‌های امیر قلعه‌نویی توجه می‌کنیم، در لابه لای صحبت‌های او می‌بینیم که می‌گوید شاید مدیران باشگاه فصل بعد من را نخواهند پس نباید از الان برای فصل بعد صحبت کرد! پس با این اوصاف می‌توان نتیجه گرفت که امیر هم متوجه شده در تبریز اوضاع مثل همیشه نیست.
از سوی دیگر امیر هم از دست باشگاه و مدیریت به خاطر مشکلات مالی و نیز جرایم فیفا که باعث شد، نتواند در نیم فصل دوم تیمش را تقویت کند بسیار ناراحت است برای همین روابطش با آجورلو مثل همیشه نیست!
اما مشکلات امیر قلعه‌نویی درتبریز به همین‌جا ختم نمی‌شود، چراکه این روزها هم با یکسری از هواداران و خبرنگاران به مشکل خورده است. در بازی با گسترش وقتی یکسری از هواداران به خاطر بازی ضعیف شروع به شعارهای اعتراض‌آمیز علیه بازیکنان کردند، قلعه‌نویی به سمت هواداران معترض می‌رود تا با اشاره دست به آنها بگوید اعتراض را تمام کنید که همان عده معترض علیه خود او اعتراض‌شان را نشان دادند!
طبق شنیده‌های ما از ورزشگاه یادگار امام هواداران تراکتور با شعاری به زبان ترکی که معنی آن می‌شد «پیراهن سرخ تعصب می‌خواهد» به او اعتراض کردند.
تحلیل‌هایی هم در مورد ضعف او در تیم بستن مطرح شده و اینکه در ابتدای فصل که تیم را با آوراژ سنی بالا بسته است و در نتیجه حالا بدن هایشان در انتهای فصل دیگر نمی‌کشد و تیم نمی‌تواند نتیجه بگیرد و در ادامه و درست درحالی که تیم خوب نتیجه نمی‌گیرد و بازیکن هم به اندازه کافی ندارد بازیکنان را با تنبیه کنار می‌گذارد!
گلایه بیشترهواداران تبریزی که این روزها به قلعه‌نویی اعتراض می‌کنند، در خصوص جذب بازیکنانی چون بنگر، محمد نوری و... است که انتظارات را برآورده نکردند و سن بالایی دارند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.