b_Newsدوست سپاهانی رضاییان مدعی شد؛

تماس رضاييان با سپاهاني‌ها: بيايم اصفهان؟!

b_News کرانچار برای جذب رامین با برانکو مشورت می‌کند؟
تاریخ: 1396/01/16
زمان: 12: 58
نوع: خبر
پرونده رضاییان با تاخیری پنج‌ماهه در نهایت بسته شد تا برانکو و بازیکنان پرسپولیس دیگر شاهد رفتارهای خاص ملی‌پوش سابق این تیم نباشند.

احد علوی / پرونده رضاییان با تاخیری پنج‌ماهه در نهایت بسته شد تا برانکو و بازیکنان پرسپولیس دیگر شاهد رفتارهای خاص ملی‌پوش سابق این تیم نباشند.
رضاییان که مانند استخوان لای زخم برای برانکو بود، حالا دیگر با صحبت‌ها و حمایت‌های طاهری از خواست برانکو کنار گذاشته شد. اما آنچه که معلوم نیست و همه به دنبال آن هستند تا بدانند  این است که تیم آینده رضاییان چه نام دارد.
هنوز مهر اخراج رضاییان خشک نشده پیشنهادهای خارجی برای رضاییان در رسانه‌ها مطرح شده است. از قطر گرفته تا اروپا. اما با توجه به اینکه هنوز فصل نقل‌وانتقالات اروپایی و آسیایی فرا نرسیده این اخبار بیشتر جنبه خبرسازی رسانه‌ای دارد تا اینکه به واقعیت نزدیک باشد.
در همین حال رضاییان هم آن‌طور که ما شنیده‌ایم بیکار ننشسته و با توجه به اینکه می‌داند فصل آینده هم احتمال رفتن برانکو ضعیف است، رایزنی‌هایش را با دیگر تیم‌های لیگ برتری آغاز کرده‌ است.
نزدیکان و دوستان رضاییان از علاقه او به بازی در تراکتور خبر می‌دهند اما پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی بسته است و این موضوع پوشیدن پیراهن تراکتور توسط رضاییان را سخت می‌کند.
روز گذشته یکی از دوستان یاغی جدید سرخپوشان در سپاهان خبر جالبی در اختیار خبرنگار ما قرار داد. گویا آن‌طور که گفته می‌شود رضاییان به سپاهانی‌ها پیغام داده که دوست دارد فصل آینده در سپاهان بازی کند. از سوی دیگر کرانچار هم که قراردادش تا پایان فصل اعتبار دارد هنوز در خصوص لیست ورودی و خروجی سپاهان با مدیران باشگاه صحبت نکرده؛ چون او هم منتظر تمدید قراردادش است.
این فرد نزدیک به رضاییان مدعی است که رامین ابراز علاقه کرده تا با یک کروات دیگر کارش را دنبال کند. آنچه که از سپاهان به گوش می‌رسد این است که شرایط این باشگاه برای فصل آینده همچنان مبهم است و وضعیت مدیریت و سرمربی آینده این باشگاه در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
یکی از نزدیکان کرانچار تلویحا ابراز علاقه رضاییان برای پیوستن به سپاهان را تایید می‌کند اما می‌گوید: «اگر کرانچار در سپاهان بماند و نظری هم روی رضاییان داشته باشد، قطعا با برانکو درباره او صحبت خواهد کرد و همین مساله کار رامین را برای آمدن به اصفهان سخت می‌کند.»
باتوجه به عملکرد کرانچار و روحیات او بعید به نظر می‌رسد که مرد کروات در صورت ماندن در سپاهان با حاشیه‌های رضاییان بتواند کنار بیاید.
حال باید دید طی ماه‌های آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و این ابراز تمایل رضاییان به سپاهانی شدن تا پای میز مذاکره و امضای قرارداد هم کشیده خواهد شد یا نه؟!

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.