b_Newsبرد سیاه‌جامگان کارمان را سخت کرد اما...

میثم مجیدی: کار نشد ندارد، مثل نفت که پرسپولیس را برد، تراکتور را می‌بریم

b_News عيدديدني خونه رحمتي رفتم چون مشكلي با او و بقيه بازيكنان استقلال ندارم / روزهای بدم در استقلال را چند روز دیگر اداره ماليات تكميل مي‌كند
تاریخ: 1396/01/17
زمان: 16: 23
نوع: گفتگو
باخت استقلال خوزستان مقابل سیاه‌جامگان و گرفتن جایگاه صبا حسابی او و دیگر همبازیانش را بابت حفظ این تیم در لیگ نگران کرده است‌.

سیدیاسر رضوی / باخت استقلال خوزستان مقابل سیاه‌جامگان و گرفتن جایگاه صبا توسط شاگردان اکبر میثاقیان حسابی او و دیگر همبازیانش در صبا را بابت حفظ این تیم در لیگ نگران کرده است‌. با این حال میثم مجیدی جدا از اینکه کار مقابل تراکتورسازی را سخت می‌داند اما معتقد است کار نشد ندارد و آنها هم می‌توانند مثل نفت آبادان که پرسپولیس را شکست داد در قم شاگردان قلعه‌نویی را شکست دهند‌.  


وضعیت صبا برای بازی با تراکتورسازی بعد از باخت مقابل پدیده چطور است؟
متاسفانه باختی که هفته قبل مقابل پدیده داشتیم بد موقعی اتفاق افتاد و یک مقدار کار را برای ما سخت کرد‌. به هرحال تمرینات خوبی برای بازی با تراکتورسازی انجام دادیم تا ان‌شاء‌ا..‌. نتیجه خوبی در این بازی بگیریم‌.


با این وضعیت که نتیجه برای هر دو تیم مهم است چقدر امیدوار به جبران بازی رفت در قم هستید؟
به هرحال بازی مقابل تیم خوب تراکتورسازی قطعا آسان نیست و مشکل خواهد بود‌. واگذاری بازی به پدیده که نقاط ضعف و قوت آن را می‌دانستیم کار ما را دشوار کرد و حتما باید در این بازی امتیاز به دست بیاوریم‌.


سیاه‌جامگان هم استقلال خوزستان را برد و شاگردان میثاقیان جای شما را گرفتند و خطر سقوط بیش از پیش صبا را تهدید کرد‌. چقدر امیدوار به بقا در لیگ هستید؟
به هرحال شرایط سخت شد اما همان‌طور که گفتم تمام تلاش خودمان را می‌کنیم در این دیدار بتوانیم نتیجه بازی با پدیده که حق‌مان باخت نبود را جبران کنیم‌. کار نشد ندارد و مثل نفت آبادان که پرسپولیس را برد ما هم می‌توانیم تراکتور را در قم شکست دهیم‌.


بازی قبل به جای دهنوی به عنوان هافبک راست بازی کردی‌. از عملکردت راضی بودی و حتما این بازی هم در این پست به میدان خواهی رفت؟
اینکه در این پست بازی کنم یا نه هیچ چیز مشخص نیست اما من ارادت خاصی به آقاصمد دارم و برای کمک به صبا و ایشان به اینجا آمدم‌. حالا اگر قرار باشد بازهم در این پست بازی کنم با اینکه پست تخصصی من نیست اما سعی می‌کنم بهترین نمایشم را داشته باشم‌.


ماجرای مسدود شدن حساب‌های تو چه بود؟
قبل از عید متاسفانه به خاطر مالیات حساب‌های من مسدود شد و حسابی به مشکل خوردم‌. گویا این مساله برای زمانی است که در بندرعباس بودم و باید آن را پیگیری کنم‌. حالا این مساله را هم حل کنم نوبت به استقلال می‌رسد که قطعا آخرین نمونه اتفاقات بدم در سال جاری در این باشگاه مسدود شدن حساب‌هایم خواهد بود‌.


با اینکه از استقلال جدا شدی اما ارتباط خود را با بازیکنان این تیم حفظ کردی و در ایام عید در منزل رحمتی حضور پیدا کردی‌. نتایج این تیم را دنبال می‌کنی؟
من از روز اول که از استقلال جدا شدم با هیچ‌کدام از بازیکنان این تیم مشکل نداشتم و با سیدمهدی رحمتی هم در ارتباط بودم و همه آنها دوستانم هستند و برای دید و بازدید عید منزل او رفتیم‌. در مورد استقلال هم خوشحالم که دل هواداران شاد است و روزهای خوبی را تیم بزرگ استقلال دنبال می‌کند‌.


تو در استقلال بازیکن بدون حاشیه‌ای بودی‌. به نظرت چرا بازیکنی مثل نورافکن ظرفیت بزرگ شدن نداشت و با کمی تعریف و تمجید کار را به جایی رساند که موقتا از حضور در تمرینات محروم شود؟
در این مورد من نمی‌توانم نظری بدهم چون در جریان آن نیستم اما شک ندارم این مساله را بزرگان استقلال فیصله خواهند داد‌.


قول و قرارها بابت پرداخت مطالباتی که از استقلال داشتی به کجا رسید‌. افتخاری پولت را داد؟
هنوز که خبری نشده و پیگیر هستم تا وضعیت مشخص شود‌. در این مدت هم برای اینکه برای استقلال که در مسیر موفقیت قرار دارد حاشیه درست نشود صحبتی نکردم اما به زودی به دیدار افتخاری خواهم رفت.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.