b_News باشگاه نفت مسئولی ندارد که بخواهیم در موردش صحبت کنیم

دایی: اگر از فوتبال بروم دیگر برنمی‌گردم/ از این فوتبال لذت نمی‌بریم و زجر می‌کشیم

تاریخ: 1396/01/17
زمان: 16: 48
نوع: خبر
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با انتقاد از مسئولان این باشگاه گفت: اصلاً در باشگاه نفت مسئولی موجود نیست که بخواهیم در موردش صحبت کنیم!

به گزارش سایت روزنامه گل، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار نفت تهران - سایپا ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: ما فردا بازی خیلی مهمی مقابل سایپا داریم، آنها شرایط خوبی در جدول ندارند و محکوم به برد هستند، اما ما هم محکوم به برد هستیم.
2 امتیازی را که هفته قبل از دست دادیم در دیدار با سایپا جبران می‌کنیم
وی افزود: ما در بازی قبل چهار پنج گل نزدیم و دو امتیاز حساس را از دست دادیم، اما می‌خواهیم فردا مقابل سایپا این دو امتیاز را جبران کنیم. البته که سایپا تیم قابل احترامی است و از مربی برخوردار است که استاد من بوده و باید پیش او درس پس بدهم. در مورد وضعیت تیمم نیز باید بگویم ما این هفته به خاطر شرایط جوی هوا نتوانستیم روی چمن تمرین کنیم و روی چمن مصنوعی تمرینات خود را دنبال کردیم و شاید امروز برای اولین بار در این هفته بتوانیم روی چمن طبیعی تمرین آخر خود را برای بازی با سایپا انجام دهیم.
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در مورد اینکه گفته می‌شود در شبکه‌های اجتماعی شایعه شده او بعد از پایان این فصل روی نیمکت تیم ملی خواهد نشست، گفت: اول اینکه من اصلاً وارد شبکه‌های مجازی نمی‌شوم و خدا را شکر اهل این شبکه‌ها هم نیستم. صبحتی هم که انجام دادید را تکذیب می‌کنم!
باشگاه نفت مسئولی ندارد که بخواهیم در موردش صحبت کنیم
دایی در واکنش به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه با توجه به اینکه مسئولان باشگاه نفت دیگر کاری به بازیکن و مربیان این تیم ندارند و پرداختی‌ها به اعضای این تیم انجام نمی‌شود آیا انگیزه‌ای برای شاگردانش باقی مانده است یا نه، گفت: من قبل از عید هم گفتم ما تصمیم گرفته‌ایم تا پایان لیگ بدون توجه به این مسائل بازی‌های‌مان را انجام دهیم. اینکه شما می‌گویید بی‌توجهی مسئولان از کدام مسئولان صحبت می‌کنید؟! اصلاً مسئولی موجود نیست که بخواهیم در موردش صحبت کنیم! شما اگر مالکان باشگاه را پیدا کردید به ما هم خبر دهید تا خوشحال شویم. من چنین شرایطی را در عمرم ندیده‌ام و این مسائل روی اعصابم می‌رود. واقعاً وضعیت‌مان بسیار عجیب و غریب است و مجبور هستیم بازی‌های لیگ را تا پایان ادامه دهیم و ان‌شاء‌الله

بتوانیم موفق شویم و به آنچه حق‌مان هست، برسیم.

در مملکت خودمان نمی‌توانیم از طریق فدراسیون حق‌مان را بگیریم
وی در رابطه با اینکه مطالبات خیلی از بازیکنان و مربیان از گذشته مانده است، اما آنان نمی‌توانند به پول خود برسند، عنوان کرد: مسئول رسیدگی به این پرونده‌ها فدراسیون است. من قبلاً هم به فدراسیون پیشنهاد دادم که باید رسیدگی به این مسئله را به دادسرا و دادگاه واگذار کنند و آن وقت ببینیم آیا کسی می‌تواند حق مربیان و بازیکنان را بخورد. ببخشید رأی‌هایی که کمیته انضباطی می‌دهد ضمانت اجرایی ندارد! پنج سال پیش رأی مربوط به پرونده من صادر شده، اما هنوز به جایی نرسیده است. من از مسئولان فدراسیون خواهش می‌کنم اجازه دهند بازیکنان و مربیان پرونده خود را به دادسرا و دادگاه ببرند. متأسفانه در فوتبال ما فقط خارجی‌ها با شکایت به فیفا حق و حقوق خود را می‌گیرند، اما ما در مملکت خودمان نمی‌توانیم از طریق فدراسیون حق‌مان را بگیریم.

دیگر از فوتبال لذت نمی‌بریم و زجر می‌کشیم
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در این باره افزود: با این شرایط که ما کار می‌کنیم، فقط زجر می‌کشیم. زمانی از کار کردن در فوتبال عشق می‌کردیم و تفریح‌مان با فوتبال بود، اما الان نه تنها با فوتبال حال نمی‌کنیم، بلکه زجر هم می‌کشیم. چیزهایی می‌بینیم که واقعاً هیچ جای دنیا دیده نمی‌شود و هیچ‌کس هم پاسخگو نیست. معلوم نیست این وضعیت تا کی می‌خواهد ادامه پیدا کند.

برخی افراد دوست دارند امثال علی دایی در این فوتبال نباشند
دایی در واکنش به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه آیا از کار کردن در چنین شرایطی خسته شده است یا نه یادآور شد: مطمئناً خسته شده‌ام، اما آن‌طور که گفتم دارم زجر می‌کشم، کار نمی‌کنم. اصلاً دیگر با فوتبال حال نمی‌کنم. هر روز مجبوریم به سر تمرین رفته و کارمان را انجام می‌دهیم. مطمئناً هر فردی جای من باشد از این شرایط خسته می‌شود. یکسری مسائل است که نمی‌شود گفت. متاسفانه یکسری‌ها هستند که خیلی دوست دارند امثال علی دایی در این فوتبال نباشند، چون امثال من حرف‌مان را رک می‌زنیم و سرمان زیر بغل کسی نیست. بله، خیلی‌ها دوست دارند من در فوتبال نباشم. مطمئن باشید اگر قرار باشد روزی فوتبال را کنار بگذارم این کار را خواهم کرد و دیگر به فوتبال برنخواهم گشت، اما هنوز آن انرژی را که باید برای ادامه کار داشته باشم، دارم.

این‌طور نیست که بازیکنان به خاطر من دنبال مطالبات‌شان نباشند
وی راجع به اینکه برخی اعتقاد دارند مدیران باشگاه‌ها برای اینکه به بازیکنان‌شان پول ندهند، علی دایی را سرمربی تیم‌شان می‌کنند تا از اعتبار او استفاده کنند، تصریح کرد: این‌طور نیست که بازیکنان به خاطر من دنبال مطالبات‌شان نباشند. مطمئن باشید آنها پیگیر طلب‌شان هستند. اگر آنها به خاطر دایی بازی می‌کنند به من لطف دارند، اما اگر  قانون سختی در فوتبال ما باشد این شرایط پیش نمی‌آید.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در پایان در مورد غایبان تیمش در دیدار فردا مقابل سایپا گفت: ما محمد قاضی و اکبر صادقی را به دلیل محرومیت و ارسلان مطهری را به خاطر مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.