b_Newsباید الریان را ببریم تا خیال‌مان راحت شود

خوردبین: هم پرسپولیس خوب بود و هم سیدجلال

تاریخ: 1396/01/20
زمان: 09: 35
نوع: خبر
سرپرست باتجربه تیم پرسپولیس می‌داند که هفته‌های پایانی بازی‌های لیگ تا چه حد برای تیمش مهم و حساس است.

سیداحسان هاشمی/ سرپرست باتجربه تیم پرسپولیس می‌داند که هفته‌های پایانی بازی‌های لیگ تا چه حد برای تیمش مهم و حساس است.
خوردبین که از عملکرد پرسپولیس در دیدار با پیکان راضی است، امیدوار است که سرخ‌ها بتوانند الریان را با ستاره‌هایش شکست دهند تا خیال‌شان بابت صعود به مرحله بعدی بازی‌های آسیایی راحت شود.

در مورد بازی با پیکان چه صحبتی دارید؟
به نظر من پیکان تیم خوب و گردن‌کلفتی بود که جلوی ما هم بازی خوبی انجام داد. من فکر می‌کنم این بازی برای هر دو تیم شرایط سخت خودش را داشت و خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

پیکانی‌ها معتقدند که هواداران پرسپولیس در این اتفاق نقش پررنگی داشتند.
هر تیمی طرفداران خاص خودش را دارد. تیم‌هایی مثل پرسپولیس، استقلال و... هم به‌خاطر هواداران‌شان معروف هستند و این محبوبیت به‌خاطر حضور همین هواداران است. همه می‌دانند که پرسپولیس طرفدار دارد و تیم بزرگی است و فکر نمی‌کنم که این ایرادی داشته باشد. جا دارد از همه هواداران خوب پرسپولیس که در این مدت ما را حمایت کردند تشکر کنم. آنها در هر شرایطی و در سرما و گرما تیم‌شان را حمایت کردند و امیدواریم که با کسب قهرمانی بتوانیم دل‌شان را شاد کنیم و جشن بزرگی را در استادیوم آزادی برگزار کنیم.

البته ماجراهای مربوط به بازی پرسپولیس- پیکان هنوز تمام نشده.
بله... در این چند روزه صحبت‌های زیادی در مورد این بازی شد ولی ما کار خودمان را می‌کنیم. ما سه امتیاز را مردانه گرفتیم و حالا روی بقیه بازی‌ها تمرکز کرده‌ایم تا ان‌شاءا... بتوانیم با همت بچه‌ها و حمایت هواداران قبل از پایان لیگ قهرمان شویم.

حتما انتقاد پیکانی‌ها از سیدجلال را هم شنیده‌اید؟
سیدجلال حسینی کاپیتان خوب تیم ماست. مدافع خوب و باتجربه‌ای که در بازی با پیکان هم عالی کار کرد. ترجیح می‌دهم که در مورد یکسری مسایل صحبت نکنم. در دیدار با پیکان هم سیدجلال عالی بود و هم پرسپولیس.

در مورد درگیری‌ها نمی‌خواهید صحبت کنید؟
به هر حال فوتبال همین است و یکسری درگیری‌ها در فوتبال پیش می‌آید. هرچند که در آخر بازی اتفاق‌های خوبی نیفتاد و برخورد خوبی با بازیکنان ما نشد ولی با تمام این حرف‌ها فوتبال بازی پربرخوردی است و چنین اتفاق‌هایی در آن می‌افتد. فرق فوتبال و بازی در میدان با یکسری دیگر از ورزش‌ها همین چیزهاست.

هفته آینده پرسپولیس می‌بایستی با ماشین‌سازی در تبریز بازی کند.
ما با تمام قوا در دیدار با ماشین‌سازی شرکت می‌کنیم. ماشین‌سازی هم تیم خوب و باانگیزه‌ای است ولی ما فقط برای برد و کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم و امیدوارم که بتوانیم روند پیروزی‌های‌مان را ادامه دهیم و ان‌شاءا... سه امتیاز را کسب کنیم.

پرسپولیس برای این دیدار همه بازیکنانش را در اختیار دارد؟
بله... برای بازی با ماشین‌سازی ما بازیکن محروم و مصدوم نداریم و خدا را شکر خیال‌مان راحت است.

پرسپولیس برای بازی با الریان آماده است؟
تیم ما تا امروز در بازی‌های آسیایی عملکرد خوبی داشته و امیدوارم که روز دوشنبه هم بتوانیم با یک برد خوب دل مردم را شاد کنیم. باید الریان را در آزادی شکست دهیم تا خیال‌مان برای صعود به مرحله بعد راحت‌تر شود.
این درست که الریان تیم خوب و پرمهره‌ای است ولی من معتقدم که با حمایت هواداران می‌توانیم در آزادی الریان را شکست دهیم.

وضعیت فرشاد احمدزاده به چه صورتی است؟
ما برای بازی با الریان هم احمدزاده را نداریم و مربیان نام او را در لیست رد نکرده‌اند.

شنیدیم که بلیت‌فروشی هم توسط باشگاه انجام می‌شود.
بله... باشگاه قصد دارد تا بلیت‌فروشی را خودش انجام دهد و این کار با نظر مستقیم باشگاه انجام می‌شود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.