b_Newsجلالی در تیم‌های کم‌هوادار بهتر نتیجه گرفته

مشکل آقامعلم با هوادار زیاد!

تاریخ: 1396/01/19
زمان: 12: 40
نوع: خبر
«من نه رسانه دارم و نه در تیم پرطرفداری هستم». این جمله را مجید جلالی پس از شکست دو بر صفر مقابل پرسپولیس عنوان کرد.

آرمان صالحی / «من نه رسانه دارم و نه در تیم پرطرفداری هستم». این جمله را مجید جلالی پس از شکست دو بر صفر مقابل پرسپولیس عنوان کرد که فدراسیون و داوری هوای تیم‌های پرطرفدار را دارند. این در حالی است که او سابقه حضور در تیم‌های پرطرفدار فولادخوزستان و تراکتورسازی تبریز را دارد اما عملکردش در تیم‌های کم هوادار بهتر بوده است.
بهترین رتبه مجیدخان پس از سال‌های طولانی حضور در فولاد، رتبه چهارم بود و در 23 هفته حضور در تراکتورهم، تیم او 8 امتیاز با صدر فاصله داشت. به همین بهانه نگاهی به عملکرد مجید جلالی در طول دوران مربیگری‌‌اش می‌اندازیم. اعم از حضور در تیم‌های پرطرفدار مثل فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز و در آن سو نشستن روی نیمکت تیم‌های کم‌طرفدارتر.
حضور در فولاد و تراکتور
مجید جلالی از لیگ هشتم تا دوازدهم روی نیمکت تیم پرطرفدار فولاد نشسته بود. فولاد تحت هدایت آقا معلم در پایان لیگ هشتم، هفتم شد. فصل بعد لوکابوناچیچ جایگزین او شد اما در همان اوایل فصل به دلیل کسب نتایج ضعیف بوناچیچ، دوباره جلالی به فولاد بازگشت. اوضاع برای شاگردان کامپیوتر فوتبال ایران در این فصل بهتر نشد و آنها با سه پله سقوط نسبت به فصل قبل در لیگ نهم، دهم شدند.
لپ‌تاپ فوتبال ایران در لیگ دهم شرایط بهتری داشت و تیم او در پایان این دوره لیگ، در جایگاه ششم جدول قرار گرفت. فصل بعد ورق برای جلالی برگشت و او در حالی که حتی خطر سقوط را حس می‌کرد در نهایت با فولاد در رتبه چهاردهم قرار گرفت. مسوولان فولاد هم با سعه صدر برای فصل بعد هم مجید خان را حفظ کردند.
شاگردان کامپیوتر فوتبال ایران در لیگ دوازدهم، چهارم شدند. این آخرین فصل حضور او در فولاد بود. جلالی لیگ سیزدهم روی نیمکت تیم پرطرفدارتر تراکتورسازی نشست. او تا هفته بیست و سوم هدایت این تیم را بر عهده داشت. تیم مجیدخان در پایان این هفته در فاصله هشت امتیازی پرسپولیس صدرنشین، در رتبه دوم قرار گرفته بود.

 

قهرمانی با پاس کم‌هوادار
بهترین عملکرد جلالی در رقابت‌های لیگ بر‌تر به سومین دوره‌ آن باز می‌گردد، جایی‌که جلالی هدایت پاس را برعهده گرفت و موفق شد در پایان هفته‌ بیست و ششم با ۵۳ امتیاز این تیم را به عنوان قهرمانی برساند. او لیگ چهارم را نیز روی نیمکت پاس آغاز کرد اما به دلیل کسب نتایج ضعیف از سمت خود اخراج شد و جای خود را به مصطفی دنیزلی سپرد.
پس از اخراج از پاس، جلالی راهی صبا باتری شد و در ‌‌نهایت با کسب ۳۵ امتیاز در رده‌ نهم قرار گرفت. جلالی در صبا در هفته‌ سوم لیگ پنجم اخراج شد و از هفته‌ ۱۹ هدایت تیم بحران‌زده‌ شهید قندی را پذیرفت. او در پنج دیدار خانگی که روی نیمکت این تیم نشست یک پیروزی، دو شکست و دو تساوی کسب کرد تا یکی از ضعیف‌ترین دوران مربیگری خود را سپری کند.
دومین مقطع حضور جلالی روی نیمکت پاس تهران، ۱۱ هفته بیشتر طول نکشید و او به دلیل کسب نتایج ضعیف پست خود را به همایون شاهرخی تحویل داد. جلالی از هفته ۱۵ لیگ هفتم روی نیمکت استقلال اهواز نشست و در ‌‌نهایت با ۴۶ امتیاز این تیم را که فصل گذشته قهرمانی را از دست داده بود در رده‌ هشتم قرار داد.
جلالی پس از حضور در فولاد و تراکتور، در لیگ چهاردهم روی نیمکت سایپا نشست. نارنجی‌پوشان تحت هدایت او در پایان لیگ در جایگاه هفتم جدول قرار گرفتند. جلالی تا پایان هفته بیست و هشتم لیگ پانزدهم هم روی نیمکت سایپا حضور داشت. او پس از آنکه سایپا در پایان این هفته در رتبه دهم قرار گرفت، از هدایت این تیم برکنار شد. مجیدخان اکنون در هفته بیست و ششم لیگ برتر با پیکان در رتبه ششم جدول قرار دارد.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.