b_Newsلجبازی فدراسیون و بوکسور المپیکی ادامه دارد

روزبهانی غایب بزرگ قهرمانی آسیا و جهانی؟

تاریخ: 1396/01/19
زمان: 08: 58
نوع: خبر
تیم ملی بوکس از هشتم اردیبهشت به رقابت های قهرمانی بوکس آسیا به میزبانی ازبکستان اعزام می شود.

تیم ملی بوکس از هشتم اردیبهشت به رقابت های قهرمانی بوکس آسیا به میزبانی ازبکستان اعزام می شود.

ملی پوشان بوکس از مدت ها قبل تمرینات خود را زیر نظر خیمنز مربی کوبایی آغاز کرده اند و تا کمتر از یک هفته دیگر لیست بوکسورهای اعزامی به این مسابقات اعلام خواهد شد.

نفرات برتر اوزان مختلف رقابت های قهرمانی بوکس آسیا سهمیه مسابقات جهانی را که شهریور به میزبانی آلمان برگزار می شود، خواهند گرفت.

اما مسافران قهرمانی بوکس آسیا در حالی تا چند روز دیگر مشخص می شوند که احسان روزبهانی جایی در میان آنها ندارد. روزبهانی که پس از ناکامی در المپیک ریو دیگر در تمرینات تیم ملی شرکت نکرد و غایب بزرگ مسابقات قهرمانی کشور بود حتی با دعوت فدراسیون در رقابتهای انتخابی تیم ملی نیز حضور پیدا نکرد تا حالا دلیلی منطقی برای خط خوردن نام وی از ترکیب تیم ملی بوکس وجود داشته باشد.البته از سوی دیگر خود این بوکسور می گوید اصلا دعوت نشده و فدراسیون او را نمی خواهد.

به نظر می رسد در این بین لجبازی بین فدراسیون بوکس و ستاره بی چون و چرای این رشته پدید آمده و هر دو طرف حاضر به کوتاه آمدن و صلح نیستند.

فدراسیونی که معتقد بود روزبهانی به تنهایی اندازه یک تیم هزینه داشته حداقل برای بهره برداری از بهایی که داده راه حلی پیدا کند.

روزبهانی این روزها همچنان به تنهایی تمرین می کند و چند روز پیش همراه با حامد حدادی ستاره بسکتبال مشغول بدنسازی بود.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.