b_News در مشهد جشن قهرمانی می‌گیریم

بیرانوند: مقابل الریان دنبال انتقام هستیم

b_News به طاهری قهرمانی را تبریک گفتم
تاریخ: 1396/01/19
زمان: 14: 13
نوع: خبر
دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: الریان از بازیکنان خارجی خوبی بهره می‌برد، اما ما در تهران به دنبال انتقام بازی رفت هستیم.


به گزارش سایت روزنامه گل، علیرضا بیرانوند بعد از حضور در باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: بازی سختی را مقابل الریان پیش‌رو داریم. هواداران باید به ما کمک کنند تا سربلند از زمین خارج شویم.
وی در ادامه افزود: الریان بازیکنان خارجی خیلی خوبی دارد. ما در بازی رفت مستحق باخت مقابل این تیم نبودیم و الان هم با توجه به شناختی که از حریف داریم به دنبال شکست آنها و گرفتن انتقام شکست در بازی رفت هستیم.
دروازه‌بان پرسپولیس درباره اینکه پرسپولیس زودتر می‌تواند جشن قهرمانی بگیرد، گفت: جشن اصلی ما در مشهد و بازی مقابل سیاه‌جامگان خواهد بود و نمی‌شود گفت الان به طور قطع قهرمانیم. ما می‌خواهیم در تمام بازی‌های باقیمانده با قدرت ظاهر شویم تا رکورد خوبی را برای باشگاه به جا بگذاریم.
وی درباره جلسه‌اش با علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز عنوان کرد: من برای عرض تبریک قهرمانی تیم به باشگاه آمده بودم!
بیرانوند همچنین در مورد مطالباتش از باشگاه نفت خاطرنشان کرد: مطالبات ما هنوز پابرجاست. هر وقت علی دایی و بقیه نفرات نفت پول‌شان را از باشگاه نفت گرفتند، ما هم می‌گیریم.
دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در پایان راجع به اینکه اگر تا پایان فصل دروازه‌اش را بسته نگه دارد آن وقت رکورد جالبی را در لیگ برتر بر جای خواهد گذاشت، تصریح کرد: از این بابت خوشحال می‌شوم و بسیار اتفاق خوبی است. در این مورد فکر نکرده بودم، اما اگر واقعاً این رکورد را بر جای بگذاریم خیلی خوب است.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.