b_Newsگفته بودم پرسپولیس 4 هفته مانده به پایان لیگ قهرمان می شود

پروین: بهتر است رضائیان برود و سال ديگر برگردد!

تاریخ: 1396/01/19
زمان: 17: 08
نوع: خبر
پیشکسوت پرسپولیس گفت: رامین بهتر است امسال برود و سال دیگر برگردد.

به گزارش سایت روزنامه گل، علی پروین بعد از جلسه با علی اکبر طاهری درباره وضعیت رامین رضائیان گفت: به نظر من صلاح نیست که در این شرایط رضائیان در پرسپولیس بماند. بهتر است او یک سال به جایی برود و بازی کند و بعد از یک سال به پرسپولیس بازگردد.
وی درباره بازی پرسپولیس مقابل الریان قطر هم اظهار داشت: شرایط این گروه به گونه ای است که فکر می کنم هر 4 تیم می توانند به مرحله بعد صعود کنند. من امیدوارم پرسپولیس بتواند از این گروه صعود کند. اگر ورزشگاه شلوغ نباشد، شاید برای تماشای بازی به استادیوم بروم.
سرمربی اسبق پرسپولیس در خصوص وضعیت این تیم در راه قهرمانی لیگ برتر اظهار داشت: زمانی که لیگ در هفته پنجم بود من در مصاحبه ای اعلام کردم که پرسپولیس می تواند قهرمان لیگ شود، چون این تیم شخصیت قهرمانی دارد. آن زمان در مصاحبه ام گفتم که 4 هفته مانده به پایان لیگ پرسپولیس می تواند قهرمان شود و الان هم می بینید که در حالی که 4 هفته تا پایان لیگ زمان باقی مانده به وعده ای که دادم، رسیدند.
پروین درباره شرایط تیم ملی فوتبال کشورمان هم گفت: خوشبختانه تیم ملی نتایج خوبی گرفته و شرایط خوبی دارد. تیم ملی قطعاً به جام جهانی خواهد رفت و همه مردم خوشحال خواهند شد. امسال تنها سالی است که کار تیم ملی به اگر و مگر نرسیده و می توانیم راحت به جام جهانی برویم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.