b_Newsلقب «علی رفت و برگشت» به خودم ندادم و یکسری شیطنت کردند

علیرضا نقی‌زاده: سرتر از استقلال بودیم

b_News روند خوبم باعث شد آقا فراز از من تعریف کند و امیدوارم کی‌روش دعوتم کند
تاریخ: 1396/01/20
زمان: 08: 07
نوع: خبر
گل زیبای او نتوانست سه امتیاز را برای گسترش مقابل استقلال به همراه داشته باشد.


سیدیاسر رضوی / گل زیبای او هرچند نتوانست سه امتیاز را برای گسترش مقابل استقلال به همراه داشته باشد اما عملکرد خوبش باعث شد تا کمالوند از کارلوس کی‌روش بخواهد او را به تیم‌ملی دعوت کند. علیرضا نقی زاده که خودش خیلی دوست دارد چنین اتفاقی برای او بیفتد و به تیم‌ملی دعوت شود از غفلت تیمش مقابل استقلال می‌گوید که نتیجه را نتوانستند حفظ کنند. این هافبک گلزن گسترشی‌ها لقب رفت و برگشت به خودش را یک شیطنت می‌داند و این حرف‌ها را در ‌شأن و شخصیت خودش نمی‌داند. او همچنین برخلاف استقلالی‌ها معتقد است داوری بازی هرچند که به نفع‌شان نبوده اما مشکلی نداشته است.
 

گسترش سه امتیاز حساسی را مقابل استقلال از دست داد و در مسابقه‌ای که می‌توانستید برنده شوید بازهم مثل بازی رفت مساوی کردید؟
برای این بازی کادرفنی به همه ما گوشزد کرده بود که یک جدال سخت و دشوار را مقابل استقلال داریم اما در این بازی تقریبا 90درصد توپ و میدان در اختیار ما بود. استقلال با اینکه در حال حاضر یکی از بهترین تیم‌های لیگ است اما واقعا مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت و گسترش کاملا تیم سرتر زمین بود. روی یک غفلت گل خوردیم و بچه‌ها حواس‌شان نبود که کوچکترین غفلت مقابل استقلال نتیجه را تغییر می‌دهد و چون در خواب برد خوابیدیم بازی برده را با تساوی عوض کردیم و سه امتیاز از دست‌مان پرید.


این گل مساوی استقلال دقیقا بعد از تعویض تو وارد دروازه گسترش شد. به نظرت اگر در زمین بودی این اتفاق ممکن بود رخ ندهد؟
تعویض من از روی اجبار بود و خودم از کادرفنی خواستم مرا تعویض کنند چون یک مصدومیت جزئی داشتم که دیگر اجازه نمی‌داد کار را دنبال کنم. با این حال به نظرم می‌توانستیم نتیجه را به نفع خودمان حفظ کنیم و اگر غفلت نمی‌کردیم سه امتیاز را از آن خودمان کرده بودیم.


به خودت هم که لقب مهدی رفت و برگشت دادی؟
من اصلا چنین حرفی نزدم و این یک شیطنت رسانه‌ای بود چون به هیچ عنوان اهل این صحبت‌ها نیستم. اگر تلاش بچه‌های تیم نبود اصلا چنین اتفاقی برای من نمی‌افتاد. در بازی رفت پاس گل را محمدرضا خلعتبری و در بازی برگشت هم پریرا داد. این لطف خدا و همراهی هم‌تیمی‌هایم بوده که توانستم به تیم‌های بزرگ مثل پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی گل بزنم و دروازه آنها را باز کنم.


عملکرد خوبت در این بازی سبب شد تا کمالوند از کی‌روش بخواهد که تو را به تیم‌ملی دعوت کند. به نظرت این اتفاق خواهد افتاد؟
به هرحال هر بازیکنی دوست دارد لباس تیم‌ملی کشورش را برتن کند و من هم دوست دارم بعد از تیم‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان و امیدهای ایران این افتخار هم نصیبم شود و سرباز تیم‌ملی کشورم باشم. با این حال درست است من در این بازی گل زدم اما عملکرد من طی این فصل خوب بوده که باعث شده آقا فراز چنین خواسته‌ای از کی‌روش داشته باشد. امیدوارم این اتفاق رخ بدهد و بتوانم نقشی در تیم جوان شده کی‌روش در مسیر جام جهانی داشته باشم.


استقلالی‌ها خیلی به داوری بازی اعتراض داشتند و معتقد بودند یک پنالتی صددرصد برای آنها گرفته نشده و سوت‌های داور هم بیشتر به نفع میزبان بوده است؟
اصلا این طور نیست. به نظرم آقای کرمانشاهی قضاوت خوبی داشت و باید نگاه‌مان حرفه‌ای باشد. داورها هم ممکن است اشتباه کنند. در این بازی یک خطای پنالتی صددرصد هم برای ما روی درویشی گرفته نشد و چند سوت اشتباه هم به ضرر ما بود اما این دلیل نمی‌شود بگوییم که داور به ضرر ما سوت زده است.


و اینکه به نظرت گسترش می‌تواند سهمیه را به دست بیاورد؟
به هرحال با احتمال قهرمانی تراکتورسازی در جام حذفی همه تیم‌ها به دنبال کسب رتبه چهارم جدول هستند. در حال حاضر اختلاف ما با تیم چهارم سه امتیاز و با تیم ششم دو امتیاز است و این یعنی شانس رسیدن به این خواسته را داریم. هرچند که معیار و خواسته باشگاه این بوده که امسال در بین شش تیم بالای جدول باشیم اما برای رسیدن به سهمیه هم دست از تلاش خودمان برنخواهیم داشت.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.