b_Newsگفته بودم به تراکتور گل می‌زنم و از حالا به فکر گلزنی به استقلال هستم

امید جهانبخش: دلیل ادعای قلعه‌نویی را نمی‌فهمم چون روی گل دوم خطایی نکردم

تاریخ: 1396/01/20
زمان: 13: 05
نوع: خبر
برخلاف ادعای امیر قلعه‌نویی، زننده گل دوم صبا به تراکتورسازی اعتقادی به خطا ندارد و مي‌گوید هیچ برخوردی با مدافع حریف نداشته است.

سیدیاسر رضوی / برخلاف ادعای امیر قلعه‌نویی، زننده گل دوم صبا به تراکتورسازی اعتقادی به خطا ندارد و مي‌گوید هیچ برخوردی با مدافع حریف نداشته است. امید جهانبخش که دوگل زیبا وارد دروازه تراکتورسازی کرد در ادامه از برنامه‌هایش برای بازی با استقلال گفت و اینکه از حالا به فکر زدن گل در آن بازی است.
 

برد خوبی برابر تراکتورسازی به دست آوردید. بازی چطور بود؟
در این مسابقه با توجه به شرایط جدول و نزدیک بودن سياه‌جامگان به صبا از نظر امتیازی باید هرطور شده این مسابقه را می‌بردیم که خدا را شکر در یک بازی خوب توانستیم کار را در بیاوریم و یک نتیجه عالی مقابل تراکتورسازی به دست بیاوریم.
 

باور اینکه صبا سه گل به تراکتورسازی بزند کمی سخت بود. انتظار چنین نتیجه‌اي را داشتید؟
در این بازی ما چاره‌اي جز بردن نداشتیم. صددرصد برای بردن به میدان رفته بودیم و خدا را شکر در حضور تماشاگران که بیشتر از بازی‌هاي قبل در استادیوم بودند و حمایت‌هاي آنها توانستیم از این بازی سربلند بیرون بیاییم. در مورد نتیجه هم باید بگویم ما از ابتدا هجومی کار را شروع کردیم و دیدید که یک ضربه هم به تیرک زدیم که باید گل می‌شد. با این حال هدف‌مان برد بود و اینکه این نتیجه به دست آمد بحث فکر کردن به آن نیست چون به چیزی جز شکست تراکتورسازی فکر نمي‌کردیم.
 

با این حال خیلی‌ها معتقدند تراکتور در روزی باخت که اصلا مقابل صبا نمایش خوبی نداشت؟
من اصلا این حرف را قبول ندارم چون واقعا تراکتورسازی تیم پرمهره و خوبی است و در زمین خودمان کار بسیار دشواری برابر آنها داشتیم. به نظرم برد ما مقابل تراکتورسازی فقط به خاطر این بود که به بهترین شکل آنها را در زمین کنترل کردیم و توانستیم به پیروزی برسیم.
 

دو تا گل قشنگ هم در این بازی وارد دروازه تراکتورسازی کردی.
خدا را شکر توانستم در این بازی یک بازیکن تاثیرگذار باشم. قبل از بازی گفته بودم در این بازی گل خواهم زد اما اینکه دوتا گل بزنم یک اتفاق خوب بود و خوشحالم که در مقطع حساسی این گل‌ها به ثمر رسید.
 

حتما خبر داری گل دومی که زدی حسابی حاشیه ساز بوده و قلعه نویی معتقد بوده که این بعد از خطای تو وارد دروازه تیمش شده است؟
اصلا خطایی در کار نبود و به بازیکن تراکتورسازی برخورد نکردم که امیر قلعه نویی چنین اعتقادی دارد. من نه بازیکن حریف را هل دادم و نه اصلا برخوردی با او داشتم. مدافع تراکتورسازی مي‌خواست جلوی من توپ را قطع کند که نتوانست این کار را بکند و من هم توپ را گرفتم و در ادامه به گل تبدیل شد.
 

صبا هفته آینده با استقلال در آزادی بازی دارد. یک بازی مهم که سرنوشت شما را می‌تواند برای بقا در لیگ روشن کند.
بازی خیلی سختی است اما باید از آزادی هم دست پر برگردیم. نتیجه‌گیری در این بازی همان طور که گفتید مي‌تواند تکلیف ما را روشن کند.
 

برای بازی با استقلال هم به فکر گلزنی هستی؟
من در همه بازی‌ها به فکر گلزنی هستم اما این بازی با بقیه مسابقات فرق دارد. از حالا به فکر گل زدن به استقلال هستم و مي‌خواهم برای صبا یک گل قشنگ بزنم.
 

با توجه به شرایط استقلال که در نیم فصل دوم نتایج خوبی به دست آورده و نزدیک بودن رقبای قعر جدولی به شما چقدر به بقای صبا امیدوار هستید؟
خیلی کوتاه بگویم که صددرصد صبا در لیگ خواهد ماند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.