b_Newsحاتمی هم نتوانست امیر را آرام کند

گرد و خاک ژنرال در رختکن و داد و بیداد علیه مسببان شکست!

تاریخ: 1396/01/20
زمان: 13: 12
نوع: خبر
شکست سنگین تراکتورسازی در قم باعث شد تا بازهم رختکن این تیم تبریزی با حواشی خاص خود همراه باشد‌.

به گزارش سایت روزنامه گل، شکست سنگین تراکتورسازی در قم باعث شد تا بازهم رختکن این تیم تبریزی با حواشی خاص خود همراه باشد‌.  
امیر قلعه‌نويي که با شکست در قم هم جایگاه دوم را از دست داده بود و هم اینکه در نبرد استقلالی‌ها بازی را به شاگرد خود باخته بود بعد از بازی در رختکن گردو خاک به پا کرد.
قلعه نویی قبلا هم سابقه چنین کاری را داشت تا جایی که محسن بنگر با او درگیر شد و درنهایت از این تیم جدا شد‌. اما بعد از باخت به صبا حاشیه های رختکن جمع شد، تا تراکتور بیش از اندازه وارد حاشیه نشود.
طبق شنیده‌های ما امیر قلعه‌نويي به دلیل عصبانیت شدید در رختکن به صغیر و کبیر رحم نمي‌کند و عصبانیت او شامل حال همه مي‌شود تا جایی که این‌بار فرزاد حاتمی قدم پیش مي‌گذارد و از قلعه‌نويي مي‌خواهد آرامشش را حفظ کند ولی حرف او هم جلودار قلعه‌نويي نیست تا جایی که کسانی که بیرون رختکن ایستاده بودند مي‌گویند داد و بیداد‌های قلعه‌نويي تمامی نداشته و حسابی از خجالت بازیکنان در آمده است!
گفتنی است طبق خبرهای رسیده از رختکن تراکتور یکسری از بازیکنان ناراضی در یک گوشه که کنار هم نشسته بودند درگوشی و پچ‌پچ‌کنان می‌گویند خودش دوست بازی مي‌کند و بازیکنان نا آماده  و رفقایش را بازی مي‌دهد و بعد سر ما داد مي‌زند و مي‌خواهد این طوری موضوع را جمع کند!؟
در همین راستا مي‌گویند جاسم کرار ، سعید آقایی و هادی محمدی بیشتر از سایرین مورد تركش‌های امیر قلعه‌نويي قرار گرفتند و گویا  آنها به خاطر بازی ضعیف و نیز بد اخلاقی‌هایی که در حین بازی داشتند که منجر به اخراج آنها شده باعث شده که قلعه‌نويي آن‌ها را مقصر اصلی باخت قلمداد کند.
البته در گواه این موضوع مي‌توان گفت که قلعه‌نويي آنقدر عصبی بوده طی گفت‌وگو‌یی مي‌گوید الان در مورد کرار تصمیم نمي‌گیرم چون عصبانی هستم و طی فردا یا پس فردا در خصوص او تصمیم نهایی را مي‌گیرم‌.  

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.