b_Newsپشت پرده چه اتفاقی افتاده ؟

زارعیان به اردوی خارجی اضافه نمی شود!

تاریخ: 1395/11/04
زمان: 13: 51
نوع: گزارش
تیم ملی بزرگسالان جودو چند روزی است راهی مجارستان شده تا برای مسابقات پیش رو آماده شوند. اما چیزی که در این اعزام عجیب به نظر می رسد، غیبت مجید زارعیان سرمربی تیم ملی است!

نگار رشیدی

تیم ملی بزرگسالان جودو چند روزی است راهی مجارستان شده تا برای مسابقات پیش رو آماده شوند. اما چیزی که در این اعزام عجیب به نظر می رسد، غیبت مجید زارعیان سرمربی تیم ملی است!

مجید زارعیان که توانست با جواد محجوب و سعید ملایی دو سهمیه المپیک کسب کند، به دنبال تصمیمات عجیب رشید خدابخش سرپرست وقت فدراسیون کنار گذاشته شد تا در ریو کنار دو شاگردش نباشد. بعد از المپیک اما او برای ریاست فدراسیون نامزد شد تا در بحث مدیریت به جودو ورود کند. ولی روز مجمع زارعیان به نفع محمد درخشان انصراف داد! او دلیل این کارش را تخصصش در کار فنی و تخصص درخشان در مدیریت عنوان کرد.

البته پس از نشستن درخشان روی صندلی ریاست، زارعیان خیلی زود جایگاهش در تیم ملی را پس گرفت و به عنوان سرمربی معرفی شد. اما اینکه چرا در اردوی تیم ملی نبوده و راهی مجارستان نشده، سوالی است که نشان می دهد احتمالا باز هم در پشت پرده اتفاقاتی در حال رخ دادن است. اتفاقاتی که زمان المپیک هم شنیده شد دعوا بر سر سفرها و حضور در برزیل باعث و بانی اش بوده است!

برای یافتن دلیل غیبت سرمربی در اردوها، سراغ زارعیان رفتیم اما او تنها گفت که درخشان اعلام کرده من سرمربی هستم و با بازگشت بچه ها از مجارستان کار را شروع می کنیم. از سوی دیگر درخشان هم وقتی با سوال «گل» در این خصوص مواجه شد، سراغ جلسه اش رفت و پاسخی نداد. این واکنش هم به شائبه اختلافات فدراسیون و سرمربی رنگ بیشتری می دهد.

رییس جودو همچنین گفته بود که پیش از این تیم ملی به محجوب و ملایی ختم می شد و بعد از اینکه تیم ملی قدرتمندی تشکیل دادیم، زارعیان هم فعالیتش را آغاز می کند! گویا از نظر رییس، اردوی 14 نفره مجارستان آنقدر قدرتمند نیست که سرمربی را راهی کنند تا بالای سر جودوکاران باشد. احتمالا حضور محمدرضا رودکی به عنوان مدیر سازمان تیم های ملی جودو کنار ملی پوشان کمک بیشتری به قدرتمندی تیم می کند!

درخشان همچنین در جدیدترین تصمیم خود اعلام کرده می خواهد سعید قمی را به جای علی عمادی به عنوان رییس سازمان لیگ منصوب کند. جدا از اینکه هنوز خبری از برگزاری لیگ جودو نیست، او با این انتخاب یکی از اولین تصمیماتش را تغییر داد و آن هم برکناری غلامحسین علمی  و انتخاب عمادی به جای او بود. 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.