b_News27 فروردین مبارزه با فایتر برزیلی

شمارش معکوس برای مبارزه علی اکبری

تاریخ: 1396/01/22
زمان: 13: 11
نوع: خبر
مبارزه دیگری برای امیر علی اکبری در MMA در راه است.

امیر علی‌اکبری نایب قهرمان مسابقات جهانی MMA، در مورد زمان برگزاری مسابقات MMA که قرار است به میزبانی ژاپن برگزار شود، گفت: بامداد پنج‌شنبه راهی ژاپن خواهم شد تا در یک رویداد بین‌المللی در چارچوب مسابقات MMA شرکت کنم.مسابقات 27 فروردین در شهر یوکوهاما پیگیری خواهد شد.علیرضا استکی نیز به عنوان مربی بوکس همراه من در این رقابت‌ها خواهد بود. دو مربی دیگر از آمریکا و تایلند نیز در ژاپن به ما اضافه خواهند شد.
وی ‌افزود: تقریباً دو ماه در کشور تایلند تمریناتم را به صورت انفرادی پیگیری کردم و تمرینات بسیار خوبی را در تایلند پشت‌سر گذاشتم. با توجه به خوبی که از حریفم دارم در مدتی که در تهران بودم روی تمرینات بوکس کار می‌کردم. حریفم بوکسور است و به همین دلیل دو هفته با استکی در تهران تمرینات بوکس را انجام می‌دادم تا با آمادگی کامل راهی ژاپن شوم.
نایب قهرمان مسابقات جهانی MMA در واکنش به این سؤال که آیا حریف برزیلی خود را آنالیز کرده یا خیر، گفت: او 55 بازی حرفه‌ای انجام داده است، قهرمان WSOF است و آخرین کمربند قهرمانی خود را نیز در همین سازمان گرفته است. حریف برزیلی من خیلی باتجربه است، اما من هم تمرینات زیادی را انجام دادم تا بتوانم از سد این حریف عبور کنم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.