b_Newsهر وقت بخواهند پسرم به پرسپولیس بر می گردد

پدر رضاییان: دوست داشتم جام را دست رامین ببینم اما نشد

تاریخ: 1396/01/22
زمان: 15: 14
نوع: خبر
پدر رامین رضاییان به این موضوع اشاره کرد که به آرزویش درباره پسرش نرسیده است.

به گزارش سایت روزنامه گل، پدر رامین رضاییان به این موضوع اشاره کرد که به آرزویش درباره پسرش نرسیده است. وی که به همراه پسرش در برنامه پدرانه شبکه ورزش حاضر شده بود درباره علاقه اش به ورزش و فوتبالیست شدن رامین گفت: رامین خیلی پسر خوبی است و بسیار با استعداد است. من خودم در جوانی دو و میدانی کار می کردم و وقتی در این رشته فعال شدم فهمیدم که واقعا دو و میدانی مادر همه ورزش هاست. رامین هم پسر پرتلاش و موفقی بود و توانست در ورزش پیشرفت کند و به تیم مورد علاقه من بپیوندد که بابت این موضوع خدا را شکر می کنم.
در ادامه رامین درباره دونده بودن پدرش گفت: همیشه با پدردم می دویدم. بچه تر که بودم همیشه از او عقب می افتادم اما بعد از آن توانستم از او جلو بیفتم.
وی به خاطره ای از پدرش اشاره کرد و گفت: من و پدرم با هم شطرنج بازی می کردیم و همیشه پدرم من را شکست می داد اما یک بار خدا خواست و من او را بردم. من مادربزرگی داشتم که بسیار به او علاقه داشتم و می خواستم او را ببینم که در ساری زندگی می کرد اما پدرم در آن روز نمی خواست من را ببرد و من در صندوق عقب ماشین او قایم شدم. وقتی به ساری رسیدم من در صندوق عقب را بالا زدم و خواستم بیرون بیایم و وقتی دیدم پدرم دارد از مغازه بیرون می آید دوباره قایم شدم. در این میان مردم به او گفتند یک نفر در صندوق عقب او قایم شده و پدرم وقتی من را دید حسابی کتکم زد.
پدر رامین درباره این خاطره گفت: من نگران شده بودم که داخل ماشینم چیست اما وقتی دیدم رامین است شوکه شدم و نگران شدم که طوری شده باشد. برای همین کمی عصبانی شدم اما بعد صورت او را بوسیدم و به داخل ماشین آوردم.
وی ادامه داد: من دوست داشتم امسال رامین فصل را با پرسپولیس به پایان برساند و در مشهد جام قهرمانی را بالای سر ببرد اما این آرزویم برآورده نشد. امیدوارم در آینده به این آرزو برسم.
پدر رامین خاطرنشان کرد: پسر من یک پرسپولیسی واقعی است و هر موقع باشگاه پرسپولیس اراده کند او بر می گردد و در خدمت هواداران خواهد بود.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.