b_Newsفرشید کلین‌شیت رحمتی را خراب کرد

آبی‌ها در نبود بمب افکن، خلع سلاح شدند

تاریخ: 1396/01/23
زمان: 13: 46
نوع: خبر
در دیدار دیروز مقابل لکوموتیو، بازیکنانی که در مرکز زمین آبی‌ها بازی کردند نمایش پرانتقادی داشتند.

آرمان صالحی / در دیدار دیروز مقابل لکوموتیو، بازیکنانی که در مرکز زمین آبی‌ها بازی کردند نمایش پرانتقادی داشتند. در نیمه اول فرشید باقری با یک اشتباه در دفع توپ زمینه‌ساز گل لکوموتیو شد. اشتباه عجیب فرشید باقری و اصرار به حرکت انفرادی این بازیکن در مرکز زمین باعث شد تا توپ ربایی بازیکنان ازبک و پاس زیبای او پایه‌گذار تنها گل لکوموتیو شود.
باقری در این بازی جانشین امید نورافکنی شد که به دلیل مشکلات انضباطی فعلا در ترکیب استقلال حضور ندارد و نیمکت‌نشین است تا با یک اشتباه عجیب در وسط زمین باعث شکستن روند کلین‌شیت‌های رحمتی شود. امید ابراهیمی اغلب تمام توپ‌های دریافتی در عقب زمین را لو داد تا روز بد استقلال در کنار عملکرد نه چندان خوب فرشید اسماعیلی رقم بخورد.
استقلال در دیدار برابر گسترش فولاد هم نمایش خوبی نداشت و شاگردان منصوریان برابر لکوموتیو نیز در ارایه بازی‌های همیشگی خود مشکل داشتند. بازیکنان استقلال برای خلق موقعیت و انتقال توپ از دفاع به حمله با مشکل مواجه بودند و به سختی می‌توانستند توپ‌هایی که از بازیکنان لکوموتیو می‌گیرند را به موقعیت جدی تبدیل کنند.
زوج ابراهیمی و باقری در این دیدار در توپ‌گیری موفق ظاهر شدند اما نتوانستند این توپ‌ها را به اسماعیلی و دیگر بازیکنان تهاجمی استقلال برسانند. استقلالی‌ها از ابتدای بازی در تمامی نقاط زمین اشتباهات پرشماری را مرتکب شدند.
آبی‌های تهران خوش شانس بودند که در دقیقه 86 بالاخره حملات آنها جواب داد و سانتر جابر انصاری با ضربه بغل پا و دقیق کاوه رضایی وارد دروازه لکوموتیو شد تا بازی به تساوی کشیده شود. به نظر می‌رسد استقلال در آینده و برای فصل بعد نه تنها در میانه میدان دچار مشکل نخواهد بود، بلکه دچار ترافیک در خط هافبک هم می‌شود.
روزبه چشمی از روزهای گذشته به طور کامل در کنار سایر بازیکنان تمرین می‌کند و در ابتدای فصل آینده به احتمال زیاد نامش به لیست استقلال اضافه خواهد شد. در این صورت این تیم با در اختیار داشتن روزبه چشمی، امید ابراهیمی، امید نورافکن و فرشید باقری، چهار هافبک دفاعی درجه یک خواهد داشت که هرکدام برای قرارگرفتن در ترکیب اصلی مدعی هستند.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.