b_Newsلیست دوم برانکو لو رفت

2 پیکانی و يك آبادانی مدنظر سرمربی پرسپولیس

تاریخ: 1396/01/24
زمان: 12: 10
نوع: خبر
در حالی‌که هفته‌های پایانی لیگ برتر نزدیک است، خیلی‌ها منتظرند تا ببینند لیست فصل آینده پرسپولیس با چه بازیکنانی پر می‌شود.

به گزارش سایت روزنامه گل، در حالی‌که هفته‌های پایانی لیگ برتر نزدیک است، خیلی‌ها منتظرند تا ببینند لیست فصل آینده پرسپولیس با چه بازیکنانی پر می‌شود.
طی روزهای اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی در این خصوص مطرح شده و از بازیکنانی چون شجاع‌ خلیل‌زاده از سپاهان، منشا از پیکان و سعید آقایی از تراکتور نام برده می‌شود.
هرچند که جذب منشا باتوجه به بدهی‌های باشگاه پرسپولیس به خارجی‌ها احتمالا از سوی سازمان لیگ وتو خواهد شد، اما جدا از این سه بازیکن شنیده می‌شود برانکو یک لیست دوم را هم آماده کرده تا در صورت جذب نشدن بازیکنان مورد علاقه‌اش این لیست برای نقل و انتقالات فعال شود.
در همین زمینه شنیدیم دو بازیکن از پیکان و یک بازیکن از صنعت نفت آبادان نظر برانکو را جلب کرده‌اند و احتمال دارد این بازیکنان فصل آینده پیراهن پرسپولیس را بر تن کنند.
آقاخان و نعمتی دو بازیکنی هستند که فصل بسیار خوبی را برای پیکان رقم زده‌اند و بازی‌های آنها مقابل پرسپولیس و استقلال باعث شده تا سرمربی پرسپولیس روی آنها نظری مثبت داشته باشد.
از طرف دیگر عبدا...زاده صنعت نفت هم با توجه به سن کمی که دارد از بازیکنان آینده‌دار فوتبال ایران به حساب می‌آید و اگر برانکو واقعا چنین نظری روی او داشته باشد، او در کنار آقاخان و نعمتی می‌توانند بازیکنان آینده‌دار پرسپولیس لقب بگیرند.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.