تراکتور ببازد، امیر در مشهد اخراج می‌شود

تاریخ: 1396/01/24
زمان: 13: 31
نوع: خبر
اوضاع امیر قلعه‌نويي به هیچ وجه در تراکتور خوب نیست‌.


به گزارش سایت روزنامه گل، اوضاع امیر قلعه‌نويي به هیچ وجه در تراکتور خوب نیست‌. تراکتور از چهار دیدار آخر و از مجموع 12 امتیاز  فقط سه امتیاز کسب کرده و به همین جهت مقام دومی را هم در جدول از دست داد تا پشت سر استقلال قرار بگیرد‌.  
امیر قلعه‌نويي و شاگردانش قرار بود در نیم‌فصل دوم پرسپولیس را از صدر به زیر بکشند ولی نه تنها در این امر موفق نشدند بلکه آنقدر ضعیف کار کردند که استقلال موفق شد فاصله زیاد خود با این تیم را کم کند و حتی از آنها پیشی بگیرد‌.
درکنار این نتایج ضعیف روابط امیر و آجورلو هم طی این مدت به دلایل گوناگون تیره و تار شده است و مثل سابق با هم خوب نیستند خصوصا اینکه تراکتور در بازی آخر مقابل صبا با نتیجه سنگین سه بر صفر بازی را واگذار کرد.
از سوی دیگر امیر قلعه‌نويي دیگر محبوبیت سابق را در میان هواداران ندارد تا جایی که در تبریز و فضای مجازی علیه او کمپین تشکیل داده‌اند و خواستار برکناری او هستند به همین جهت  طی این مدت فشار زیادی بر باشگاه وارد می کنند که امیر را برکنار کنند.
با توجه به شرایط فوق که تراکتور اوضاع خوبی ندارد  و برخي هواداران هم خواستار برکناری امیر هستند، جسته و گريخته شنيده مي‌شود مدیریت این باشگاه درصدد است که اگر امیر در ادامه سریال ناکامی‌هایش در مشهد هم نتوانست‌ نتیجه لازم را بگیرد با استفاده از افکار عمومی او را از کار برکنار کنند، تا حداقل فینال جام حذفی را واگذار نکنند و از این طریق سهمیه آسیایی را بعد از یکسال دوری از این رقابتها کسب کنند‌. البته اين‌ها شايعات تاييد نشده هستند و بايد تا فردا و شايد هفته‌هاي بعد صبر كرد.