b_Newsواکنش به اعتراض قهرمان المپبک:

200 میلیون گرفتی پس قدرشناس باش!

تاریخ: 1396/01/25
زمان: 11: 30
نوع: خبر
سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن به گلایه سهراب مرادی از این باشگاه که مبلغ قراردادش را در لیگ برتر وزنه برداری به طور کامل پرداخت نکرده و به فکر ورزشکاران نیست، واکنش نشان داد.

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره گلایه سهراب مرادی از این باشگاه که مبلغ قراردادش را در لیگ برتر وزنه برداری به طور کامل پرداخت نکرده و به فکر ورزشکاران نیست، گفت: من به مرادی توصیه می‌کنم که وارد شرایط خاص نشود. او تاکنون ۳۰  درصد قراردادش را که حدود ۵۰ میلیون تومان است گرفته و این به جز دو مرحله پاداشی است که از سوی کارخانه ذوب‌آهن به او پرداخت شده است.پس از آنکه مرادی طلای المپیک را کسب کرد مدیرعامل کارخانه ذوب‌آهن ۱۵۰ میلیون تومان به او و کیانوش رستمی پاداش داد و قبل از اینکه او به المپیک برود برای هزینه‌هایش ۲۰ میلیون تومان پاداش دریافت کرد.

آذری همچنین گفت: خیلی‌ها بودند که با وجود داشتن طلای المپیک فراموش شدند. توصیه می‌کنم که مرادی قدرشناس باشد. در اصفهان به این بزرگی هیچ کس برای او کار خاصی نکرد و تنها باشگاه و کارخانه ذوب آهن در این زمینه پیش قراول بودند. مرادی و مرادی‌ها بدانند که ذوب آهن ساختاری ۵۰ ساله است و نزدیک به ۲۵ رشته ورزشی را پشتیبانی می‌کند.اظهاراتی که مرادی انجام داده اصلا درست نیست و او اگر از شرایطش راضی نیست می‌تواند سال بعد به باشگاه دیگری برود. همانطور که پارسال در باشگاهی وزنه می‌زد و نمی‌دانم آیا از آن باشگاه پنج میلیون تومان گرفته است یا نه؟ در حالی که امسال در مجموع از باشگاه و کارخانه ذوب آهن حدود ۲۰۰ میلیون تومان پول گرفته است.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.