b_Newsآقا فرهاد هنوز تسلیم نشده و تا لحظه آخر می‌جنگد

شاهرودی: پرسپولیس الهلال را می‌برد و از گروهش صعود می‌کند

b_News بدون سیدجلال و سروش هم می‌توانیم نتیجه بگیریم/ عکس‌العمل طارمی مقابل هواداران را رد می‌کنم چون کارش زشت بود
تاریخ: 1396/01/26
زمان: 10: 17
نوع: خبر
پیشکسوت تیم پرسپولیس معتقد است کار تیم برانکو برای صعود از گروهش در لیگ قهرمانان آسیا سخت شده اما پرسپولیس این توان را دارد که الهلال را ببرد.

رضا شاهرودی پیشکسوت تیم پرسپولیس معتقد است کار تیم برانکو برای صعود از گروهش در لیگ قهرمانان آسیا سخت شده اما پرسپولیس این توان را دارد که الهلال را ببرد و از گروهش صعود کند حتی اگر در این دیدار سروش رفیعی و سیدجلال حسینی را هم در اختیار نداشته باشد.

پرسپولیس در آزادی مقابل الریان متوقف شد و نتیجه‌ای بهتر از تساوی به دست نیاورد. این بازی را چطور دیدید؟
پرسپولیس برای برد آمده بود و تلاش خودش را هم کرد و خیلی خوب بازی کرد. در این بازی هر دو تیم موقعیت داشتند اما داور پنالتی روی علیپور را نگرفت تا یک فرصت خوب از دست برود. در مجموع بچه‌ها خوب بازی کردند و می‌توانستند برنده بازی شوند اما نشد.

با این تساوی کار پرسپولیس برای صعود خیلی سخت نشد؟
سخت که شد اما فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است و فکر می‌کنم بچه‌ها الهلال را می‌برند و صعود می‌کنند. مقابل الوحده هم گل عقب افتادیم اما بردیم. اگر همین بازی که مقابل الریان انجام دادیم را برابر الهلال انجام دهیم می‌توانیم برنده شویم.

اما پرسپولیس برای این دیدار سیدجلال حسینی و سروش رفیعی را در اختیار ندارد. باز هم می‌تواند برنده باشد؟
ان‌شاءا... جایگزین‌هایی که می‌آیند به نحو احسن کار می‌کنند و نتیجه می‌گیریم.

پنالتی چیپ طارمی که تبدیل به گل نشد حرف و حدیث‌های زیادی به وجود آورد. در مورد آن صحنه چه نظری دارید؟
طارمی قبلا چیپ زده بود و گل هم شده بود. البته در آن بازی حساس نباید چیپ می‌زد که زد. به هر حال او گلزن اول تیم‌مان است و بازیکنان بزرگ دنیا هم پنالتی از دست می‌دهند. به هر حال این اتفاقات در فوتبال می‌افتد. اگر الریان را می‌بردیم خیال‌مان راحت می‌شد. به هر حال طارمی اشتباه کرد و نباید چنین اشتباهی می‌کرد اما بازیکنان بزرگ دنیا هم از این اشتباهات می‌کنند.

در مورد واکنشی که طارمی در استادیوم مقابل هواداران داشت، چه نظری دارید؟
شنیدم که هواداران به او فحاشی کرده‌اند و او هم واکنش نشان داده است. این کار طارمی را رد می‌کنم چون این حرکت مقابل هواداران زشت است. هواداران تنها سرمایه‌های ما هستند و باید به آنها احترام بگذاریم.

فکر می‌کنید طارمی از این فشار خارج می‌شود و دوباره برمی‌گردد؟
به هر حال او در مصاحبه‌هایش و فضای مجازی عذرخواهی کرده و ان‌شاءا... از این شرایط خارج می‌شود و جلوی الهلال گلزنی می‌کند.

پرسپولیس امروز با ماشین‌سازی بازی دارد، چه تصوری از این بازی دارید؟
بازی سختی است. ماشین‌سازی ته‌جدول است و دنبال بقا در لیگ برتر است و می‌آید تمام داشته‌هایش را در زمین می‌گذارد. پرسپولیس باید با اقتدار بازی کند. نه در این بازی بلکه همه بازی‌ها باید با اقتدار کار کند. درست است که پرسپولیس قهرمان شده اما در همه بازی‌ها باید سه امتیاز را بگیرد و قدرت خودش را به رخ بکشد.

فکر می‌کنید ماشین‌سازی هنوز امیدی برای بقا دارد؟
فوتبال را نمی‌شود پیش‌بینی کرد. ممکن است رقیبانش نتیجه نگیرند و ماشین‌سازی بعد از بازی پرسپولیس بتواند همه بازی‌هایش را ببرد و در لیگ بماند. فوتبال این‌طوری است و پیش‌بینی کردن آن خیلی سخت است.

یعنی فرهاد کاظمی هنوز تسلیم نشده و به بقا امیدوار است؟
به نظر من هنوز امید دارد. با شناختی که من از آقا فرهاد دارم او هنوز تسلیم نشده و تا لحظه آخر برای نگه‌داشتن تیمش در لیگ برتر می‌جنگد.