b_Newsشکایت از خونه‌به‌خونه به کمیته انضباطی

عمران‌زاده: آقایان با این حرف‌ها دنبال مطرح کردن خود هستند

تاریخ: 1396/01/26
زمان: 07: 19
نوع: خبر
مدافع سابق استقلال و این فصل صبا در آخرین تمرینات برای بازی با استقلال پیگیر آماده‌سازی خود بود.

ایرج باباحاجی/ حنیف عمران‌زاده مدافع سابق استقلال و این فصل صبا در آخرین تمرینات برای بازی با استقلال پیگیر آماده‌سازی خود بود. به همین بهانه گفت‌وگویی با او انجام دادیم که در آن به برخی مسایل که در چند روز اخیر رخ داده اشاره داشته است.

ماجرای شکایت خونه‌به‌خونه از شما و محسن فروزان تمام شد؟
ای بابا شما خبرنگارها باید حواس‌‌تان باشد سیاه این آدم‌ها نشوید. آدم‌هایی که هیچ اسمی در رسانه ندارند و با این مسایل دنبال آن هستند تا اسم و عکس‌شان کار شود.

چرا، اتفاقا حواس‌مان هست که این آقایان مسایل شخصی شما که در بیرون از چارچوب فوتبال رخ داده به فوتبال و لیگ مربوط کنند؟
در این‌باره حتما به کمیته انضباطی شکایت خواهم کرد که اسم مرا چطور وارد این ماجرا کردند.

چرا؟
برای اینکه من چک ندادم و چک برادرم است. البته هیچ‌وقت نمی‌گذارم برای برادرم اتفاقی بیفتد اما دنبالش هستم چطور اسم مرا وارد ماجرا کرده‌اند.

اصل ماجرا چیست؟
ما اول فصل با این تیم (خونه‌به‌خونه) قرارداد بسته و در نیم‌فصل قرار شد بخشی از پول‌شان را برگردانیم. اگر نمی‌خواستیم که چک نمی‌دادیم. به هر حال دنبالش بودیم که در اولین فرصت این پول‌ها را واریز کنیم که فعلا جور نشده که خبر دادیم و نمی‌دانم چرا این‌ کار را کردند و چک‌ها را برگشت زدند. البته این را بگویم ماجرا برای دو، سه ماه پیش بود که هم من و هم فروزان سند گذاشتیم تا خیال آقایان راحت باشد و مانده‌ایم که چرا در آستانه بازی با استقلال به آن پرداخته و به دروغ و شایعه اعلام کردند ما محروم هستیم.

بگذریم، این چندمین بازی است که جلوی استقلال قرار می‌گیری؟
اولین‌بار است.

حرف خاصی داری؟
ببینید مرفاوی یکی از مربیان خوب لیگ ماست که حق‌اش این نبوده و امیدوارم با گرفتن امتیازات لازم در بازی‌های باقی‌مانده به حاشیه امنیت رسیده و خیال مرفاوی راحت شود.

حرفی با هواداران استقلال داری؟
یادت باشد در شمال در آستانه داربی که اولین داربی بدون من بود گفتم دلم به شدت برای هواداران استقلال تنگ شده و خوشحالم که قرار است دوباره آنها را ملاقات کنم.

حرف آخر؟
امیدوارم شاهد یک بازی خوب و جوانمردانه از سوی دو تیم باشیم. هرچند گفتم که ما محکوم به گرفتن امتیاز هستیم تا به حاشیه امنیت برسیم.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.