b_Newsقبل از بازی برانکو گفته بود که سید پنالتي بزند

طارمی:ما هم خواهر و مادر داریم،فحش ندهید

تاریخ: 1396/01/26
زمان: 20: 49
نوع: خبر
مهاجم پرسپولیس گفت: بچه ها از من خواستند پنالتی را بزنم.

به گزارش سایت روزنامه گل، مهدی طارمی پس از بازی پرسپولیس مقابل ماشین سازی گفت: خداراشکر توانستیم قهرمانی شویم و این قهرمانی را به هواداران پرسپولیس بازیکنان و مربیان و عوامل باشگاه همه کسانی که زحمت کشیدند. فشاری که نتوانم بازی کنم روی من نبود. من بازیکن حرفه ای هستم و کار خودم را می کنم. در فوتبال خیلی اتفاقات می افتد. من آن روز پنالتی را گل نزدم. برای من تمام شد. درست است که پنالتی را نمی توانم فراموش کنم اما فشاری روی خودم احساس نمی کنم. قبل از بازی برانکو گفته بود که سید بزند وقتی پنالتی شد بچه ها گفتند من بزنم.
طارمی درباره حواشی رخ داده در این بازی گفت:من نمی دانم چرا هرجایی بازی می کنیم تیم پرسپولیس باید برنامه ای داشته باشد می رویم اهواز سنگ می اندازند بعضی از هواداران پرسپولیس تبریزی هستند و سنگ می زنند به هادی توهین می کنند به یک مرده توهین کردن چه معنایی دارد چه گیرشان می آید از توهین به هادی خدابیامرز . قبل از بازی در اهواز هم همین شکل بود. دلیل ندارد که به هادی فحش بدهند. به خودم هم از اول تا آخر بازی فحش دادندو دم از فرهنگ می زنیم.نمی دانم چی باب شده است. خواهش می کنم فحش ندهید ما هم خواهر و مادر داریم زشته که فحش می دهید از این فحش دادن چی گیرتان می آید. فقط خودتان خراب می شوید.
وی درباره اینکه آقای گلی را  تکرار می کنید گفت: تمام زورم را می زنم که بتوانم آقای گل شوم. فکر می کنم در تاریخ یک بار اتفاق افتاده من هم سعی می کنم آقای گل باشم.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.