b_Newsپرسپولیس این برد را مدیون هوادارانش است

کمالوند: بسته بازی نمی‌کردیم 5 گل می‌خوردیم

تاریخ: 1395/11/04
زمان: 19: 52
نوع: خبر
سرمربی گسترش فولاد معتقد است، پرسپولیس این پیروزی را مدیون هوادارانش است.

به گزارش سايت روزنامه گل، فراز کمالوند پس از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: «بازی خوبی بود و با کیفیت برگزار شد و آمده بودیم امتیاز بگیریم و از بازیکنانم راضی بودم. فکر می‌کنم پرسپولیس در 7-8 بازی اخیر کمترین شانس گلزنی داشت اما از کمترین موقعیتش استفاده کرد و سه امتیاز را گرفت از نتیجه راضی نیستم اما از توان بازیکنانم راضی هستم پرسپولیس برد را مدیون هوادارانش است و آنها نقش پررنگی در این برد داشتند.»
وی از  داوری مسابقه، هم انتقاد کرد: « داوری پر از صحنه‌های مشکوک بود نه یکی، دو صحنه جو ورزشگاه روی داور تأثیر گذاشته تا قبل از گل کوچک ترین شارژ را به سود پرسپولیس خطا می‌گرفت اما بعد از گل وضعیت فرق کرد و در دادن کارت زرد عجله کرد. 7، 8 کارت زرد داد این مسابقه‌ای نبود که در آن این همه کارت داده شود. ما باخته‌ایم و اگر در مورد داوری حرف بزنیم فکر می‌کنند که می‌خواهیم باخت را به گردن داور بیندازیم.»
کمالوند در مورد اینکه اگر تیمش بسته بازی نمی‌کرد شرایط بهتر نبود، اظهار داشت: «اگر بسته بازی نمی‌کردیم 5 گل می‌خوردیم. فولاد این کار را مقابل پرسپولیس انجام داد و سه گل خورد. ما دنبال امتیاز بودیم مقابل پرسپولیس نمی‌توان بسته بازی کرد. ما نمی‌توانیم برای دل هواداران بازی کنیم و آن وقت 4 گل دریافت کنیم اگر 4 گل خورده بودیم خود شما از ما انتقاد می‌کردید. چاره‌ای جز از کار انداختن بازیکنان پرسپولیس نداشتیم. آنها 8 ملی‌پوش دارند و در صدر جدول هستند. در این بین دو موقعیت صد درصد به دست آوردیم که یکی را بیرانوند به خوبی گرفت و در یک صحنه هم خالقی‌فر عجله کرد.
وی در مورد اینکه قبل از بازی با تراکتورسازی گفته بودیم سه امتیاز بازی از این جیب به آن جیب است، گفت: «من گفتم که این سه امتیاز باید در جیب فوتبال ‌آذربایجان بماند فوتبال ایران بد شده است قبل از بازی پرسپولیسی‌ها فحش می‌دهند و بعد از بازی استقلالی‌ها. این بساط را جمع کنید. در اینستاگرام شب قبل از بازی استقلالی‌ها فحش می‌دهند این مسائل خیلی بد است. من فقط گفتم این سه امتیاز باید در جیب فوتبال آذربایجان بماند. همانطور که در داربی هفته قبل هم همین حرف را زدم و گفتم بهتر است که امتیازها تقسیم نشود. از این صحبت چه نتیجه‌ای می‌خواهید بگیرید. اینکه ما به تراکتور راه داده‌ایم؟ نه این طور نیست. من گفتم که دو تیم آذربایجانی هستند و بهتر است این سه امتیاز در جیب آذربایجانی بماند.»
سرمربی گسترش در مورد اینکه شما می‌گویید داور تحت تأثیر تماشاگران پرسپولیس قرار گرفته اما پنالتی تیم پرسپولیس را نگرفت، گفت: «بازی به سمتی می‌رود که اگر یک تیم برنده یا بازنده نباشد نیازی به ضربات پنالتی نیست اما وقتی 5 خطا در میانه زمین به ضرر یک تیم گرفته می‌شود آن تیم خود به خود عقب می‌نشیند و یا وقتی اخطاری بی‌مورد به بازیکنی داده می‌شود آن بازیکن 70 دقیقه باید مراقب باشد که بدنش به بدن بازیکن پرسپولیس نخورد. من نگفتم صالحی جانبداری می‌کند بلکه گفتم تحت فشار تماشاگر است. این چیز بدی نیست که تماشاگر پرسپولیس فشار وارد می‌کند. فشار تماشاگر پرسپولیس روی داور، پرسپولیس و تیم حریف وجود دارد وقتی سیدجلال کارت زرد گرفت تیم ما 5 دقیقه تحت فشار بود. فشار تماشاگران پرسپولیس برای این تیم خوب است.»

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.