b_Newsزود است مورد جانشین سیدجلال نظر بدهیم.

برانکو: انگار اراده‌ای هست تا ما موفق نشویم

تاریخ: 1395/11/04
زمان: 20: 01
نوع: خبر
سرمربی پرسپولیس معتقد است این حس به او دست داده که انگار اراده‌ای هست تا تیمش موفق نشود.

به گزارش سايت روزنامه گل، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از دیدار مقابل گسترش فولاد در نشست خبری گفت: «یک بار دیگر شهادت آتش‌نشانان عزیز و سایر قربانی‌ها که از شهروندان هستند را تسلیت می‌گویم زندگی ادامه دارد. این یک بازی خاص بود که نیاز به صبوری داشت. مقابل یک تیم بسیار خوب و سخت مثل گسترش فولاد بازی داشتیم. چیزی که باعث رضایت ما است، تداوم تیم و حفظ سطح بازی است. بازیکنان قدرت و نیروی خود را برای حریف هم این بازیکن سخت بود،‌ طبیعی است که بازی بعدی که در انتظارمان است، هم بسیار سخت است و باید بیشتر تلاش کنیم.»
وی درمورد این که به نظر می رسد داور دو ضربه پنالتی برای پرسپولیس نگرفت، افزود: «با شما موافقم. نمی‌توانم آن دو صحنه را تفسیر کنم اما صحنه‌های مشکوکی بود اگر کارشناسان تایید کرده‌اند که پنالتی بوده پس حتما آن دو صحنه پنالتی بوده است. کارت‌های زردی را هم که نباید می‌گرفتیم را گرفتیم و شاید عصبانیتی که در تیم نیاز نیست بوجود آمد آن هم در بازی که نیاز نبود به این شکل قضاوت شود. در یک صحنه نمی‌دانم چرا داور به جای آنکه به حریف کارت زرد بدهد دو کارت زرد به بازیکنان ما داد. همانطور که شما می‌گویید این حس به ما دست می‌دهد که انگار اراده‌ای هست تا ما موفق نشویم.»
سرمربی پرسپولیس درمورد جانشین سیدجلال حسینی در بازی بعد گفت: «زود است در این مورد نظر بدهیم. باید ببینیم بازیکنان در چه شرایطی هستند. 4 روز تا بازی بعد فرصت داریم یا بهتر است بگویم یک تمرین می‌توانیم قبل از بازی بعدی انجام بدهیم. زیرا فاصله بازی‌ها نزدیک به هم است و این مساله یک خطر بالقوه برای بازیکنان دارد که ریسک مصدومیت را بالا می‌برد. بارها این مساله را تکرار کردم و دیگر نیازی به تکرار نیست.»
برانکو درمورد اینکه کمالوند معتقد است تماشاگران روی داور تاثیر گذاشتند گفت: «اگر تماشاگران روی دارو تاثیر گذاشتند پس داور باید به سود ما قضاوت کند. داوران هم مثل ما مربیان و بازیکنان تحت فشار هستند اما این دلیل نمی‌شود که داوران به بهترین نحو تلاش خود را برای قضاوت انجام ندهند. به حسن نیت داوران اصلا شک ندارم. می‌دانم که سوت زدن برای پرسپولیس راحت نیست. هر اشتباهی از این طرف و آن طرف بزرگ می‌شود و داوران زیر نظر هستند. ما هیچ وقت از داوری شکایت نکرده‌ایم، هرچند داوری به ضرر ما تمام شده است.»

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.