b_Newsبی خود شلوغش کردند

مرفاوی: بازی با استقلال روز حنیف نبود

تاریخ: 1396/01/27
زمان: 23: 31
نوع: خبر
تمرین ریکاوری صبا روز گذشته در باغ گیاه‌شناسی پیکان‌شهر تحت تاثیر بازی با استقلال بود‌.


ایرج باباحاجی / تمرین ریکاوری صبا روز گذشته در باغ گیاه‌شناسی پیکان‌شهر تحت تاثیر بازی با استقلال بود‌. یکسری از بازیکنان اشاره داشتند حنیف نباید آن اشتباهات را مي‌کرد و از سوی دیگر کادرفنی هم اعتقاد داشت از استقلال گل نخوردند و هرچه بود خودزنی بود‌.  


خبر دارید در فاصله 24 ساعت از بازی اتهامات زیادی به حنیف عمران‌زاده در فضای مجازی زدند؟
بله، حنیف شاید اشتباه کرد و شاید نتیجه را به خاطر او دادیم اما من اعتقاد دارم کار حنیف عمدی نبود و فوتبالیست‌ها همه مي‌دانند که یک روز، روز آنها نیست و بازی با استقلال روز حنیف نبود‌.


از دست او ناراحت هستید؟
به هرحال نمی‌توانم بگویم نه، چون از حنیف انتظار داشتم‌. او یک بازیکن باتجربه است اما از سوی دیگر ما خودمان هم شلوغش کردیم‌. رضا عنایتی یک طرف خداحافظی مي‌کرد و یک استادیوم هم حنیف را تشویق مي‌کردند‌. همین‌ها باعث شد تمرکزشان برهم بخورد‌. به نظر من بازی با استقلال روز خداحافظی نبود‌.


اتفاقا به نکته خوبی اشاره کردید‌. یک استادیوم حنیف را تشویق مي‌کرد اما همین یک استادیوم زمانی که حنیف از استقلال کنار گذاشته شد اسمی از او نیاورد.
دیگر چه بگویم‌. این‌ها را خود حنیف باید دقت کند‌. البته اشاره به تجربه او مي‌شود اما من مي‌گویم بازهم هرچه تجربه داشته تحت تاثیر فضای استادیوم بود‌.


بازی را چطور دیدید؟
درباره این بازی بعدا صحبت مي‌کنم اما همین الان اینجا مي‌گویم که ما در این چند هفته با تیم‌هاي ضعیف بازی نکرده‌ایم‌. تراکتورسازی و استقلال تیم‌هایی بودند که خیلی جوانمردانه مقابل آنها به میدان رفتیم‌.


خبر دارید سازمان لیگ قصد دارد روز چهارشنبه جشن قهرمانی پرسپولیس را برگزار کند؟
من فقط مي‌گویم جشن قهرمانی زمانی زیباست که حق دیگر تیم‌ها ضایع نشود‌. امیدوارم پرسپولیسی‌ها تا آخر همان مسیر قهرمانی را که بازی کردند و به آن رسیدند را ادامه دهند و جلوی حریفان بعدی کوتاه نیایند‌.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.