بیرانوند: به داور گفتم یک مقدار کوتاه بیاید!

تاریخ: 1395/11/04
زمان: 21: 59
نوع: خبر
دروازه بان پرسپولیس گفت: نتیجه خوبی مقابل گسترش گرفتیم که آمده بود یک امتیاز از ما بگیرد.

ه گزارش سایت روزنامه گل، علیرضا بیرانوند بعد از پیروزی مقابل گسترش فولاد گفت: «خدا را شکر3 امتیاز را گرفتیم گسترش آمده بود یک امتیاز بگیرد و از آزادی برود. خوشبختانه هواداران هم تا آخر حمایت‌مان کردند. دست تک تک آنها را می‌بوسم.»
وی در مورد کلین شیت دوباره گفت: «وظیفه من حمایت از دروازه است و برای این کار سرم را هم می‌گذارم و امیدوارم با همین روند تا قهرمانی برویم.»
دروازه بان پرسپولیس در مورد اعتراض و صحبت با داور گفت: «واقعیتش این است که به او گفتم یک مقدار کوتاه بیاید چون بیشتر بازیکنان ما 2 کارته هستند که او هم به من اعلام کرد اعتراض نکن چون اول نفر خودت محروم می‌شوی. ما 8-9 بازیکن 2 کارته داریم که برای بازی بعدی هم 3-4 نفر از آنها به دلیل گرفتن کارت در این بازی حضور نخواهند داشت. دیدار با صبا شاید سخت‌تر از بازی با تراکتوری سازی و داربی باشد.»
بیرانوند در مورد اینکه آیا اینطور نبود که بازیکنان از عمد کارت بگیرند تا در داربی و تراکتورسازی حضور داشته باشند، گفت: «این طور نیست که از قبل برای گرفتن کارت به میدان بروند. بازیکنان نان حلال به خانه شان می‌برند، طبیعی است که محکم بازی کردن احتمال گرفتن کارت هم دارد.»
وی در مورد حضور فرزندش در ورزشگاه گفت: «به خاطر سلطان علی پروین شماره 7 را برای پسرم انتخاب کردم و این دومین بار است که به ورزشگاه می‌آید خودم دوست دارم بیاید و خوشحال از ورزشگاه برود.»

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.