b_Newsبعد از مطرح شدن نامش در فضاي مجازي

مهدی شیری: هواداران استقلال به من لطف دارند اما هیچ چیز مشخص نیست

تاریخ: 1396/01/29
زمان: 12: 29
نوع: خبر
مدتی هست که شاگرد سابق منصوریان در نفت به گزینه لیگ هفدهم آبی پوشان پایتخت از سوی هواداران در فضای مجازی تبدیل شده است.

سیدیاسر رضوی / با اینکه امیدهای پیکان بعد از باخت به ذوب آهن برای آسیایی شدن دیگر از بین رفته اما مدافع این تیم هنوز هم اندک شانسی را با توجه به اتفاقاتی که در هفته‌‌هاي آخر لیگ مي‌افتد برای شاگردان جلالی قائل است‌. مهدی شیری که این روزها در صفحات منتسب به استقلال در فضای مجازی اسمش به عنوان گزینه فصل آینده منصوریان مطرح است در این مورد همه چیز را به انتهای فصل موکول کرد‌.


از بازی با ذوب بگو که سه امتیاز حساس را از دست دادید؟
بازی که خیلی خوب بود اما به نظرم ما نباید برای برد در این بازی شش امتیازی به میدان مي‌رفتیم‌. من فکر مي‌کنم باید سیاست ما به  نحوی مي‌شد که حداقل یک امتیاز را در این بازی به دست مي‌آوردیم و به همین خاطر نتوانستیم روند خوبی در این بازی داشته باشیم‌.


با این باخت دیگر امیدها برای آسیایی شدن پیکان از بین رفت؟
بحث امید داشتن نیست و هنوز هم مي‌توان امیدوار بود‌. برای بازی‌‌هاي آینده مجبوریم با قدرت و برای پیروزی به میدان برویم و منتظر اتفاقات و بازی‌‌هاي رقبا در هفته‌‌هاي پایانی باشیم‌.  


هفته‌‌هاي پایانی لیگ است و بحث نقل و انتقالات تیم‌ها هر روز داغ تر مي‌شود‌. این روزها در فضای مجازی و صفحات منتسب به هواداران استقلال، اسم تو به عنوان دفاع راست فصل آینده این تیم زیاد به چشم مي‌خورد؟
خودم هم کم و بیش این اتفاقات را رصد مي‌کنم و هرازگاهی هم برخی هواداران استقلال با من تماس گرفته و در این زمینه از من سوال مي‌کنند‌. باید بگویم هواداران استقلال به من لطف دارند اما فعلا هیچ چیز نمی‌توان گفت و باید منتظر اتمام بازی‌‌هاي لیگ باشیم‌. من خودم به دنبال این هستم که بهترین نمایش را در این سه هفته آخر داشته باشم و از این مدت باقی مانده به بهترین شکل بهره ببرم‌.


این داغ شدن بحث حضور تو در استقلال را مي‌توان به احتمال نخواستن خسرو حیدری یا عدم تمدید قرارداد وریا غفوری نسبت داد که گفته مي‌شود شاید دیگر نخواهد در این تیم بازی کند؟
من از این مباحث اطلاعی ندارم چون در تیم استقلال نیستم و حق هم ندارم در این خصوص صحبتی بکنم‌. با این حال من چهارسال شاگرد علی آقا (منصوریان) بودم و حتی فصل قبل هم بحث حضورم در استقلال بود که به ثمر نرسید‌. هم من و هم ایشان شناخت خوبی از یکدیگر داریم و شاید این مساله باعث شده بیش از پیش به بحث حضورم در استقلال پرداخته شود‌. همان طور که گفتم در فصل نقل و انتقالات حرف زیاد است اما تمام تمرکزم روی نتیجه گیری پیکان است تا ان شاء ا..‌. لیگ را به نحو احسن به پایان برسانیم‌.


چندی پیش همراه با استقلال برای بازی‌‌هاي لیگ به صورت مشترک در یک هتل بودید‌. آنجا منصوریان صحبتی با تو نکرد‌.
اصلا و فقط دیدار من با علی آقا در حد یک احوالپرسی بین مربی و شاگرد سابق بود و مساله خاصی مطرح نشد‌.


حالا در صورت جدایی وریا غفوری و محقق شدن این انتقال، شرایط را برای حضور در استقلال منصوریان مناسب مي‌دانی؟
به هرحال هر بازیکنی دوست دارد در تیم‌‌هاي بزرگ کشور بازی کند و استقلال هم از این قاعده مستثنی نیست‌. در مرحله بعد هم باید بگویم اگر قرار باشد استقلالی شوم به اینکه جانشین وریا یا بازیکن دیگری باشم فکر نمی‌کنم؛ چون فصل بعد در پیکان يا استقلال یا هر تیم دیگری توپ بزنم با یک استراتژِی جدید کار را دنبال مي‌کنم تا برای تیم مثمرثمر باشم.

 

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.