b_Newsشايعه تماس پرسپولیسی‌ها با کاوه

اهرم فشار براي زنده كردن بدهي‌ها؟!

تاریخ: 1396/01/29
زمان: 14: 09
نوع: خبر
قرارداد کاوه رضایی در پایان لیگ شانزدهم به اتمام مي‌رسد.

مهدی اسماعیل پور /  قرارداد کاوه رضایی در پایان لیگ شانزدهم به اتمام مي‌رسد. علیرضا منصوریان به شدت دنبال تمدید شدن قرارداد کاوه و البته امید ابراهیمی است. اما این دو نفر قبل از  هرگونه مذاکره و تمدید قرارداد یک شرط ساده پیش پای استقلالی‌ها قرارداده‌اند. تسویه حساب کامل و دریافت تمام بدهی‌هاي گذشته حق طبیعی هر بازیکنی است. عملی شدن این شرط برای امید کار چندان سخت و پیچیده‌ای نیست اما با توجه به اختلافی که میان کاوه و باشگاه استقلال بر سر متمم قرارداد وجود دارد رسیدن به توافق کمی سخت و پیچیده به نظر مي‌رسد. این اختلاف از نیم فصل شروع شد. آنجا که جانشین بهرام افشار‌زاده زیر بار متمم نرفت . رضا افتخاری تاکید کرد فقط به آنچه که در قرارداد آمده متعهد است. همان زمان این اختلاف کاوه را تا آستانه جدایی در نیم فصل به بهانه ترانسفر شدن به تیم‌هاي خارجی پیش برد و رابطه مدیر برنامه‌هاي او با باشگاه حسابی تیره و تار شد آنقدر که دوطرف علیه هم صحبت هایی را مطرح کردند. ارزش این متمم طبق حساب و کتابی که سایت‌هاي خبری اعلام  کرده بودند حدود 500 میلیون تومان مي‌شود. حالا که  قرارداد رضایی رو به پایان است،  این بار  او و مدیر برنامه هایش دست بالا را دارند. برای همین علیرضا منصوریان مجبور به حمایت از بهترین بازیکن این فصل استقلال شده و تاکید مي‌کند تمام حق و حقوق رضایی باید پرداخت شود.


با آبی‌ها توافق نکند پرسپولیسی مي‌شود؟
در چنین شرایطی یک  خبر یا بهتر است بگوییم یک شایعه تازه درباره کاوه به گوش مي‌رسد. ماجرا از این قرار است که مي‌گویند از طرف پرسپولیس با مدیر برنامه‌هاي کاوه رضایی تماس گرفته‌اند و پیشنهاد داده اند تا او با پایان قراردادش راهی تیم رقیب شود و پیراهن قرمز بر تن کند. کاوه فصل قبل هم در لیست برانکو بود و قرار بود پنجمین بمب قرمز‌ها باشد اما او شماره 9 آبی را برتن کرد. جالب این که شنیده مي‌شود مدیر برنامه‌هاي کاوه به پرسپولیسی‌ها امیدواری دارد اگر با استقلالی‌ها برای تمدید قرارداد به توافق نرسید باب مذاکره را با آنها باز مي‌کند. این که پرسپولیس به دنبال یک مهاجم باشد تقریبا محتمل است چرا که آنها چندی قبل با گادوین منشا مهاجم پیکان و رحیم زهیوی هم مذاکراتی انجام داده بودند. وقتی هم دنبال مهاجم باشند چه گزینه‌ای بهتر از ستاره بی‌چون و چرای استقلال که  با باشگاه‌اش دچار اختلاف مالی است!


اهرمی برای فشار یا واقعیت؟
هنوز مشخص نیست خبر یا شایعه پرسپولیسی شدن کاوه در صورت عدم توافق با استقلالی‌ها  یک توافق مخفی و رازگونه بین مدیر برنامه‌هاي او و پرسپولیسی‌ها است یا بازهم پای همان کلک و ترفند قدیمی و نخ‌نما شده وسط است تا باشگاه استقلال را تحت فشار بگذارند و لشگر هواداران را به جان مدیران بیندازند؟! باید دید واکنش مدیران پرسپولیس و خود کاوه رضایی به این خبر شایعه مانند چیست و چگونه خواهد بود. صحبت‌هاي مدیر برنامه‌هاي کاوه هم مي‌تواند این خبر را تکذیب کند یا جنبه رسمی و  نیمه رسمی به آن بدهد. آنچه که مسلم  است چنین شایعه حسابی هواداران استقلال را نگران مي‌کند و در صورتی که به حقیقت بپیوندد ضربه سنگین و شاید جبران ناپذیری بر پیکره تیم علیمنصور وارد مي‌شود. به هرحال با این شایعه مي‌توانند دست کم برای  مدتی پرسپولیسی‌ها  را با فکر و رویای خرید ستاره تیم رقیب خوشحال نگه دارد و استقلالی‌ها را نگران و مضطرب کند. علیمنصور برای لیگ هفدهم به زوج کاوه و سجاد شهباز‌زاده قکر مي‌کند. گزینه‌هایی که هردو در این فصل بحث پرسپولیسی شدن‌شان هم مطرح بود!