b_Newsتبریز برای آبی‌ها بدیمن نیست

آمار به سود ژنرال

تاریخ: 1396/01/30
زمان: 11: 51
نوع: خبر
نبرد حساس فردای منصوریان برابر امیر قلعه‌نویی در تبریز ششمین نبرد این دو سرمربی به شمار می‌رود.


آرمان صالحی / نبرد حساس فردای منصوریان برابر امیر قلعه‌نویی در تبریز ششمین نبرد این دو سرمربی به شمار می‌رود. در پنج تقابل قبلی قلعه‌نویی موفق‌تر از منصوریان ظاهر شده اما منصوریان این فرصت را دارد تا با پیروزی در تبریز ضمن کسب سه امتیاز حساس این بازی، در دیدارهای مستقیم نیز کار را به تساوی بکشاند.
اولین نبرد قلعه‌نویی و منصوریان به لیگ نهم باز می‌گردد. پاس همدان در دیدار برابر سپاهان با نتیجه سه بر یک شکست خورد تا اولین رویارویی این دو استقلالی با قاطعیت به سود قلعه‌نویی پایان پذیرد. دومین نبرد این دو سرمربی به لیگ چهاردهم باز می‌گردد که قلعه‌نویی سرمربی استقلال بود و منصوریان به عنوان سرمربی نفت تهران انتخاب شده بود.
منصوریان در لیگ چهاردهم در دو بازی رفت و برگشت موفق به شکست ژنرال شد تا در نبردهای مستقیم از قلعه‌نویی پیش بیفتد. در لیگ پانزدهم بعد از حضور قلعه‌نویی در تبریز، تراکتورسازی در دیدار برابر نفت تهران در هفته اول نیم فصل دوم در ورزشگاه تختی به میدان رفت و توانست با نتیجه یک بر صفر نفت را شکست دهد تا نبرد‌های رودر روی این دو سرمربی به تساوی کشیده شود.
آخرین نبرد قلعه‌نویی و منصوریان به هفته سیزدهم لیگ شانزدهم باز می‌گردد. شاگردان منصوریان در ورزشگاه آزادی بازی را با یک گل زودهنگام شروع کردند اما برابر حریف خود در نهایت با نتیجه دو بر یک شکست خوردند تا قلعه‌نویی در پنجمین تقابل، منصوریان را جا بگذارد.
در حالی‌که سه نبرد قبلی استقلال و تراکتورسازی در یادگار امام به تساوی رسیده اما قلعه‌نویی و منصوریان هیچ‌گاه در دیدارهای رودررو به تساوی نرسیده اند.


63درصد از دیدارها به تساوی کشیده است
استقلال و تراکتورسازی برای نهمین مرتبه در لیگ برتر در تبریز، فردا مقابل هم قرار خواهند گرفت. این دیدار حساس در جدول رده‌بندی در حالی برگزار می‌شود که استقلالی‌ها نسبت به حریف قرمزپوش خود در دیدارهایی که به میزبانی تبریزی‌ها برگزار شده، برتری دارند.
در هشت دیدار گذشته، پنج دیدار میان تراکتورسازی و استقلال به تساوی رسیده است که در این میان سه بازی با نتیجه تساوی یک- یک و دو بازی با نتایج تساوی بدون گل و دو- دو همراه بوده است. استقلال در دیدارهای رودررو برابر تراکتورسازی در تبریز در دو دیدار موفق به کسب پیروزی شده است.
اولین برد استقلالی‌ها به لیگ اول باز می‌گردد و دومین برد آبی‌ها مربوط به لیگ یازدهم است که با دو گل مجتبی جباری در تبریز این تیم به پیروزی رسید. تنها برد تراکتورسازی در تبریز برابر استقلال نیز مربوط به لیگ دوازدهم است که آبی‌های تهرانی با دو گل برابر تراکتور شکست خوردند.
آبی‌ها در انتهای آن فصل موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند. آخرین نبرد میان تراکتورسازی و استقلال در ورزشگاه یادگار امام مربوط به جام حذفی است که استقلالی‌ها موفق به کسب پیروزی در یادگارامام شدند تا به فینال جام حذفی صعود کنند. آبی پوشان هر چند در یادگار امام کار سختی دارند اما در تاریخچه بازی‌های دو تیم، تبریز برای استقلال بدیمن نبوده است.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.