b_Newsدر واكنش به پيشنهاد عابديني براي ميزباني آشتي دايي و كريمي

عابدزاده: تا خودشان نخواهند نمي‌توانم

b_News ماليات پول نگرفته را از من مي‌خواهند
تاریخ: 1396/01/30
زمان: 13: 37
نوع: خبر
احمدرضا عابدزاده اين روزها در تهران به‌سر مي‌برد.


سيداحسان هاشمي  / احمدرضا عابدزاده اين روزها در تهران به‌سر مي‌برد. عقاب آسيا كه در حوالي «متل قو» مديريت برگربار‌ را دارد،‌ قراردادش با برند تبليغاتي به پايان رسيده و هيچ بعيد نيست كه احمدرضا در صورت توافق با برند تبليغاتي‌اش بار ديگر راهي آمريكا شود. در حالي كه عابديني از عابدزاده خواسته بود تا وساطت كند دايي و كريمي را آشتي دهد، عقاب از آنها مي‌خواهد كه رفيق باشند و قدر هم را بدانند. محمد رجبي (مدير برنامه‌هاي عابدزاده) وقتي پيام تبريك احمدزاده را در مورد قهرماني پرسپوليس شنيد، اعلام كرد كه حتي احتمال حضور او در مراسم قهرماني پرسپوليس و همراهي با هواداران وجود دارد و البته عكس‌هايي از مراسم دورهمي عقاب براي‌مان ارسال كرد.


سال خروس را تا الان چطور گذرانيد؟
از من مي‌پرسيد؟! من كه خود خروس هستم (خنده). هميشه ساعت شش صبح از خواب بيدار مي‌شوم. چه توي ايران باشم و چه توي آمريكا ساعت نه، نه و نيم مي‌خوابم و شش صبح بيدار مي‌شوم و صبحانه را درست مي‌كنم. البته توي سال نود و شش هم اتفاق‌هايي براي ما افتاد كه خوب نبود. ماجراي سيل آذربايجان، اتفاق تلخي بود كه همه ما را ناراحت كرد و جا دارد كه به مردم ايران تسليت بگويم.


از رستوران‌تان در شمال چه خبر؟
وقتي مردم را مي‌بينم حسابي كيف مي‌كنم. با ديدن‌شان روحيه مي‌گيرم و آنها محبت زيادي به من دارند. خدا را شكر كه مردم از مغازه ما هم استقبال خوبي مي‌كنند و ما هم در آنجا ماليات خودمان را مي‌دهيم! (خنده)


توي آشپزخانه هم مي‌رويد؟
(خنده) بعد از اين همه سال يك چيزهايي ياد گرفته‌ام و توي كار نظر مي‌دهم. الان حدود ده، پانزده ساله كه من اين كار را مي‌كنم و تا حدود زيادي جا افتاده‌ام.


ماجراي ماليات چه بود؟ احساس مي‌كنم باكنايه صحبت كرديد.
من ماليات پول نگرفته را داده‌ام! امير هم به پرسپوليس قراردادي در حدود سي ميليون داشت و حتي ماليات او را هم خود من دادم. نزديك نوزده ميليون ماليات دادم و جالب اينكه حالا اداره ماليات نامه داده و ما را جريمه كرده! خود من با راه‌آهن قرارداد دويست و پنجاه ميليون توماني داشتم كه فقط صد ميليون به من پول دادند و ماليات دويست و پنجاه ميليون تومان را گرفتند. اينجا اتفاق‌هايي مي‌افتد كه خيلي عجيب است... بعد مي‌گويند كه چرا عابدزاده و امثال عابدزاده تيم ندارند و مي‌روند. من چند وقت يك بار مي‌روم آمريكا. آنجا با بچه‌ها كار مي‌كنم و تا جايي كه بتوانم كار يادشان مي‌دهم وحتي چيزهايي ياد مي‌گيرم. اينجا نه توپ داريم، نه زمين، نه هوا و نه امكانات!


شنيديم كه پيشنهاد بازيگري هم داريد.
من يك بار فيلم بازي كردم كه چون خوب مديريت نشد، كار خوبي از آب در نيامد. آن فيلم مي‌توانست فيلم خوبي باشد ولي چون درست رفتار نشد، به نتيجه نرسيد. من هم چند تا پيشنهاد دارم... هم براي فيلم و بازيگري و هم براي مستند. مي‌آيند سراغم و پيشنهاد مي‌دهند ولي من دوست دارم كاري انجام بدهم كه در حد عابدزاده باشد و بماند.


قراردادتان با برندي كه تبليغش را مي‌كرديد تمام شد؟
فعلا كه تمام شده و قرار است كه در موردش صحبت كنيم. من سال‌هاست كه اين كار را با مديريت يكي از دوستانم انجام مي‌دهم و بد و خوبش پاي اوست. اگر كار خراب شود و يا پولم را ندهند كه يقه او را مي‌گيرم. (خنده)


در مورد ماجراي علي دايي و علي كريمي چه صحبتي داريد؟ امير عابديني پيشنهاد داده كه شما آنها را آشتي بدهيد.
من با كسي مشكلي ندارم و دوست دارم كه همه بچه‌ها با هم رفيق باشند. عمرمان خيلي راحت‌تر از آن چيزي كه فكرش را بكنيد مي‌گذرد و تمام مي‌شود و هيچ‌چيز بهتر از رفاقت و دوستي نيست. به خدا چند وقت پيش دلم براي افشين (پيرواني) تنگ شد و زنگ زدم و گفتم كه بيايد خانه‌مان. براي كريم (باقري) هم همين‌طور. ديديد كه ... علي دايي برايم تولد گرفت و رفتم. به نظر من بهتر است كه قدر همديگر را بدانيم و در ضمن تا وقتي خودشان نخواهند اتفاقي نمي‌افتد.

در مورد قهرماني پرسپوليس چه صحبتي داريد؟
اينكه يك تيم سه هفته زودتر قهرمان شود لذتبخش است. من هم به سهم خودم قهرماني پرسپوليس را تبريك مي‌گويم و اميدوارم كه پرسپوليس در بازي‌هاي آسيايي هم موفق باشد. الان چند سالي است كه فوتبال ما در آسيا نماينده خوبي نداشته و اين خيلي بد است.