b_Newsفقط به خاطر تعصب و غیرت‌مان به تمرینات برگشتیم

بیت‌سعید: پیشنهاد زیاد است اما فعلا بازیکن استقلال خوزستان هستم

b_News در آسیا شانس صعود و موفقیت داریم ولی چه فایده که هیچ‌کس به فکر نیست
تاریخ: 1396/01/31
زمان: 10: 51
نوع: خبر
برگشت دوباره به تمرینات و آماده شدن برای بازی با فولاد را فقط به خاطر نشان دادن تعصب بازیکنان استقلال به مردم خوزستان و پرچم ایران می داند.

سیدیاسر رضوی/ برگشت دوباره به تمرینات و آماده شدن برای بازی با فولاد را فقط به خاطر نشان دادن تعصب بازیکنان استقلال به مردم خوزستان و پرچم ایران است که به عنوان نماینده کشورمان در آسیا حضور دارند. حسن بیت سعید با این حال بازی با فولاد را مثل همیشه یک داربی جذاب می‌داند و امیدوار است تیمش در این بازی نتیجه لازم را بگیرد و اندک شانس‌هایش برای کسب سهمیه آسیا را حفظ کند.
 


دوباره دست از اعتصاب کشیدید و برای بازی با فولاد به تمرینات برگشتید؟
این که تمرین نکنیم تصمیم همه بازیکنان و کادرفنی و در راس همه آنها آقای پورموسوی بود که بعد بازی با سایپا تمرین نکنیم تا مشکل را حل کنند چون سه بازی بیشتر نمانده است. سخت است ببینید که این همه زحمت کشیدی و قرارداد بازیکن تمام می‌شود و هنوز مطالباتش را نگرفته است و نمی‌تواند به حق و حقوقش برسد. بعد از دو روز تمرین نکردن بالاخره بازهم تصمیم گرفتیم به خاطر مردم خوزستان و ایران چون نماینده آن در آسیا هستیم فقط به خاطر تعصب و غیرت‌مان کار را دنبال کنیم.

 

با این شرایط، داربی اهواز مقابل فولاد را برای کسب سهمیه با به دست آوردن رتبه چهارم خیلی مهم است چطور می‌بینی؟
داربی همیشه حساسیت‌های خودش را دارد و در این بازی حساس‌تر چون فولاد دو امتیاز با ما تفاوت دارد و ما باید شانس خودمان را برای کسب سهمیه حفظ کنیم. امیدوارم بازی خوبی مثل همیشه از آب در بیاید و مثل این چند سال همه هواداران و کسانی که از پای تلویزیون تماشاگر آن هستند، لذت ببرند.

 

وضعیت را در آسیا با این شرایط چطور ارزیابی می‌کنی؟
شانس صعود که خیلی زیاد است و همه چیز دردست خودمان است اما چه فایده که صعود بکنیم اما این مشکلات حل نشود. انگار هیچ‌کس به فکر این تیم نیست و فقط بازیکنان می‌خواهند با تعصب‌شان این سه بازی لیگ و دو بازی آسیا تمام شود. استقلال با توجه به شرایطی که دارد مستعد صعود و نتیجه گرفتن در آسیاست اما این کار احتیاج به برنامه‌ریزی و حمایت دارد که متاسفانه در تیم ما هیچ کدام وجود ندارد. البته اینجا نباید از تلاش سیدسیروس پورموسوی غافل شد و باید از او تشکر ویژه‌ای داشت که همه جوره کنار بچه‌ها بود. واقعا باید به استقلال خوزستان بابت داشتن اینچنین مربی‌ای تبریک گفت. یک مربی دلسوز و زحمتکش که امیدوارم قدرش را بدانند و جواب زحماتش را در نهایت با خوبی بدهند.

 

این روزها حرف از انتقال تو به استقلال تهران زیاد به گوش می‌رسد و حتی شنیده شد مذاکراتی را هم با آنها داشته‌ای؟
در فوتبال حرفه‌ای باید حرفه‌ای کار کرد و من اگر خودم را یک بازیکن حرفه‌ای می‌دانم فعلا تحت قرارداد استقلال خوزستان هستم و با اینکه قراردادم امسال تمام می‌شود همه تمرکزم روی بازی‌های باقی مانده تیم است تا نتایج لازم را کسب کنیم. بعد از این بازی‌ها با توجه به قراردادم که تمام می‌شود و پیشنهادهایی که رسیده است تصمیمی که به فوتبالم کمک کند را قطعا خواهم گرفت.

توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.