b_Newsواکنش کاپیتان پرسپولیس به دلایل عدم حضور هانی در جشن قهرمانی

سیدجلال حسینی: راه اثبات تعصب و اسطورگی سوء استفاده از چشمانی بی گناه نمی باشد

تاریخ: 1396/02/01
زمان: 11: 22
نوع: خبر
کاپیتان پرسپولیس در پیامی از اتفاقاتی که مانع حضور فرزند هادی نوروزی در جشن قهرمانی شد صحبت کرد.

به گزارش سایت روزنامه گل، ماجرای عدم حضور هانی نوروزی فرزند مرحوم هادی نوروزی در جشن قهرمانی پرسپولیس واکنش های تند زیادی را نسبت به عوامل باشگاه و همچنین بازیکنان تیم به همراه داشت و هرکدام از آنها بابت این اتفاق توضیحی را ارایه دادند. با این حال سیدجلال حسینی هم برای اینکه ذهن همگان روشن شود از دلیل نیفتادن این اتفاق با هواداران صحبت به میان آورد و در پستی اینستاگرامی در این خصوص نوشت:
درد و دلی با هواداران پس از مسجل شدن قهرمانی افراد بی شماری (که هیچ نقشی در این مهم نداشتند) برای هماهنگی نحوه حضور هانی با بنده تماس گرفتند. پس قراری با بازیکنان و مسوولین باشگاه گذاشتیم و علی رغم میل باطنی تصمیم گرفتم به جای فرزندانم به همراه یادگار رفیقم هادی عزیز در کنار دیگر فرزندان هم تیمی هایم شرکت کنم. اما به خاطر ندانم کاری و تنگ نظری برخی این تصمیم بطرگ خانواده پرسپولیس به سرانجام نرسید و باعث جاری شدن اشک های کودکی معصوم گردید. اما لازم می دانم جهت روشن شدن افکار عمومی عرض کنم که تمام قول و قرارهای یاد شده میان باشگاه و بازیکنان فقط جهت شادی روح هادی و خوشحالی خانواده آن عزیز گذاشته شد و هیچکس بنای سو استفاده از حضور پسر بچه ای خردسال را نداشت اما همیشه هستند کسانی که به دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلودند و مصداق کاسه داغ تر از آش.
به دنبال منافع شخصی و سو استفاده از احساسات کودکی معصوم. خدمت این دوستان می بایست عرض نمایم که بزرگی در ذات انسان است نه در نقش آفرینی پس ژست بزرگان پرسپولیس را به خود نگیرید و چهره حق به جانب خود را کنار بگذارید چه آنکه راه اثبات تعصب و اسطورگی سوء استفاده از چشمانی بی گناه نمی باشد.