b_Newsچه کسی هانی را راه نداد؟

کارکاره خود پرسپولیسیها بود

تاریخ: 1396/02/01
زمان: 13: 43
نوع: خبر
ماجرای عدم حضور هانی نوروزی فرزند مرحوم هادی نوروزی در جشن قهرمانی پرسپولیس واکنش های تند زیادی را نسبت به عوامل باشگاه و همچنین بازیکنان تیم به همراه داشت


ماجرای عدم حضور هانی نوروزی فرزند مرحوم هادی نوروزی در جشن قهرمانی پرسپولیس واکنش های تند زیادی را نسبت به عوامل باشگاه و همچنین بازیکنان تیم به همراه داشت و هرکدام از آنها بابت این اتفاق توضیحی را ارایه کردند به این امید که مسئولیت اتفاق از روی دوش ایشان برداشته شود.خصوصا که بسیاری از چهره های ورزشی وحتی پیشکسوتان باشگاه و همبازیهای نوروزی در پرسپولیس از این اتفاق گلایه کردند. با این حال سیدجلال حسینی کاپیتان قرمزهاهم برای اینکه ذهن همگان روشن شود در پستی اینستاگرامی در این خصوص نوشت:«درد و دلی با هواداران پس از مسجل شدن قهرمانی افراد بی شماری (که هیچ نقشی در این مهم نداشتند) برای هماهنگی نحوه حضور هانی با بنده تماس گرفتند. پس قراری با بازیکنان و مسوولین باشگاه گذاشتیم و علی رغم میل باطنی تصمیم گرفتم به جای فرزندانم به همراه یادگار رفیقم هادی عزیز در کنار دیگر فرزندان هم تیمی هایم شرکت کنم. اما به خاطر ندانم کاری و تنگ نظری برخی این تصمیم بزرگ خانواده پرسپولیس به سرانجام نرسید و باعث جاری شدن اشک های کودکی معصوم گردید. اما لازم می دانم جهت روشن شدن افکار عمومی عرض کنم که تمام قول و قرارهای یاد شده میان باشگاه و بازیکنان فقط جهت شادی روح هادی و خوشحالی خانواده آن عزیز گذاشته شد و هیچکس بنای سو استفاده از حضور پسر بچه ای خردسال را نداشت اما همیشه هستند کسانی که به دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلودند و مصداق کاسه داغ تر از آش.خدمت این دوستان می بایست عرض نمایم که بزرگی در ذات انسان است نه در نقش آفرینی پس ژست بزرگان پرسپولیس را به خود نگیرید و چهره حق به جانب خود را کنار بگذارید چه آنکه راه اثبات تعصب و اسطورگی سوء استفاده از چشمانی بی گناه نمی باشد.»طاهری مدیرعامل باشگاه هم درگفتگو با ایسنا اطمینان می دهد از ابتداهم قرارنبوده هانی جام رابالای سر ببرد:« صبح روز بازی مهدی طارمی پیش من آمد و گفت هانی نوروزی به هتل آمده و می‌خواهد با ما به ورزشگاه بیاید. من به او گفتم شما تمرکزتان روی بازی باشد من آقای علیپور، مدیر داخلی باشگاه را مامور کردم تا هانی نوروزی را به ورزشگاه بیاورد. در ادامه عمو و پدربزرگ هانی هم آمدند که من به آن‌ها گفتم نمی‌توانیم هانی را به کنار زمین ببریم تا جام را بالای سر ببرد. طبق قوانین سامان لیگ فقط کسانی که آی‌دی کارت داشتند می‌توانستند به کنار زمین بروند. بنابراین قرار ما این شد تاهانی درجشن بعد از اهدای جام شرکت کند.اما متاسفانه ماموران یگان ویژه اجازه حضور او را ندادند. البته اواخر مراسم او توانست به همراه عمویش به کنار زمین بیاید اما پدربزرگش به خاطر اینکه جام اهدا شده بود ناراحت شد و دست کودک را گرفت تا از ورزشگاه برود.»او قول می دهد سرفرصت از فرزندوخانواده کاپیتان سابق تیم دلجویی کنند.
اماپایگاه خبری پلیس با انتشار گفت و گویی با سرهنگ دهقانی از مسئولان یگان ویژه ورزشگاه آزادی درباره حواشی بازی پرسپولیس - پدیده، اعلام کرد که در این زمینه هماهنگی با مسئولان انتظامی ورزشگاه انجام نشده بود.سرهنگ دهقانی گفت: کریم باقری به من گلایه کرد که چرا این اتفاق افتاده است که به وی توضیح دادم.
او اطمینان می دهد خود پرسپولیسیها دراین زمینه اقدامی نکردند وباتوجه به حرفهای طاهری این موضوع بیشتر مشخص می شود: اصلا کسی به ما نگفته بود که قرار است «هانی نوروزی» از این مسیر به جشن اضافه شود؛ اگر دوستان پرسپولیسی یا حتی همین آقا کریم و محمودخان خوردبین کلامی در این باره با بچه‌های ما هماهنگ می‌کردند، از همان بین دو نیمه ترتیبی داده می‌شد که هانی مثل بچه‌های بازیکنان دیگر پرسپولیس به همراه اعضای تیم روی سکو برود.
 بر چسب خبر :


توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.